Objaví sa ako spasenie a nádej, že na radosť zo života už nebudete musieť zneužívať pravačku. A to mnohým mužom doslova zastrie zrak a ani si neuvedomia, že skočili z dažďa pod odkvap. Nová žena v živote sa vždy síce javí ako výhra, ale niekedy je nutné zaplatiť príliš vysokú daň. Preto si všímajte dôležité náznaky, aby sa z vás nestal tvor podpapučovej kultúry.

Nová frajerka? Na toto pozor, inak sa stanete jej otrokom
Ak toto, tak toto
Podmienkovanie. Len čo z jej úst budete počuť, že ak spravíte toto, tak vás odmení takto, zbystrite pozornosť. Aj keby to malo byť to, po čom roky pasiete a žiadna iná vám to nedala. Je to pre ňu cesta k tomu, že vie, čo na vás platí a v takom prípade ste už naveky stratený. Spozná vaše túžby a citlivé miesta a keď bude niečo chcieť, vyhlási okamžite pravidlá podmienok. A vy budete skákať len preto, aby ste dostali svoju odmenu. Ako psík na povrázku.

Ako randí "pobehlica"? Tridsať chlapov za tri dni

Žiarlivosť
Len ste prehodili slovo s predavačkou, či recepčnou vo fitku a už máte doma problémy. Tak to rýchlo bežte zo vzťahu preč. Pretože ak z nevinnej zápletky robí problémy, predstavte si, čo asi urobí, ak sa dozvie, že ste s nejakou ženou naozaj flirtovali. A bez flirtu je život chlapa skrátka nudný. Takže pozor, aby ste neboli nakoniec nonstop v problémoch.

Sex s láskou a bez lásky: Aké sú najväčšie rozdiely?

Organizátorka
Takýchto žien je čoraz viac. Majú svoje predstavy o živote aj svoj harmonogram, akurát im chýba chlap, aby si s ním vyplnili prázdne miesta. Zrazu vám napíše, že má chuť na kávu, večeru, obed, prechádzku, sex, ale tak do hodiny. Vy máte všetko nechať a uspokojiť jej potreby. Pretože hodina a pol je už veľa a ona čakať nebude. Nuž, v takom prípade si radšej nájdite takú, ktorá si bude vážiť aj váš čas, nielen svoj. Inak nebudete už nikdy viac pánmi svojho času ani života.

5 dôvodov, ktoré vás prekvapia: Prečo ženy najčastejšie odkopnú muža?

Robí, čo sa vám nepáči
Na toto veľký pozor. Ženy totiž často testujú, koľko toho znesiete. A vy v naivnej opitosti erotickej eufórie podľahnete, prehltnete aj to, čo sa vám nepáči. V tom momente máte zamiesené na problém. Pretože čo ste spravili raz, to si žena zapamätá a najbližšie vytiahne, že kedysi vám to nevadilo. Vari sa už váš postoj k nej zmenil? A čo potom poviete? Každá odpoveď je zlá a spraví z vás otrokom.