MENU
Menu

Sex a flirt Niet nad presný návod: Ako “spracovať” kamošku?

Pojem "friendzone" určite netreba prekladať. Vo svete sa tak udomácnil, že z každého kúta sveta počuť nadávajúcich mužov, ktorí boli zaradení do zóny kamarátov. Ak ste aj vy jedným z nich a máte vyhliadnutú kamošku, s ktorou chcete viac, čítajte ďalej.

Niet nad presný návod: Ako “spracovať” kamošku?
Silácke rady nad pivom, ako sa treba spoločne opiť a všetko sa hneď vyrieši, si radšej ešte raz premyslite. Ak vám ide o seriózny vzťah a nielen úlet, po ktorom zrejme o danú kamošku prídete, je na mieste iný postup. Je síce zdĺhavejší, ale s vyššou šancou na úspech.

1. Naozaj to chcete?
Úplne na začiatku si zhodnoťte, či o to vážne stojíte. Romantické predstavy sú jedna vec, reálny vzťah vec druhá. Povedzme si rovno, že väčšina párov to nedotiahne do "žili šťastne až naveky" a risk prichádza už vtedy, keď sa vyslovíte. Takže všetko zhodnoťte a podľa toho sa rozhodnite.

Žiarlivosť? Áno, niekedy vzťahu zásadne prospeje

2. Rozlúsknite jej signály
Toto je asi najťažší oriešok. Baby často vysielajú zmiešané signály a kým raz sa vešajú okolo krku, inokedy ani neodpíšu na SMS-ku. Takže? Dobre sledujte jej reakcie na spoločne strávený čas, na vaše "náhodné" dotyky jej pleca či ruky, na konverzáciu o iných potenciálnych partneroch. A samozrejme, ak sa dá, diskrétne sa popýtajte jej kamošiek, či máte šancu.

Otvorený vzťah? Dokonale vám zmení predstavy o sexe

3. Trochu sa s ňou pohrajte
Ak v jej očiach chcete stúpnuť ako prípadný milenec, či chcete alebo nie, treba využiť pár trikov. Chvíľu sa jej neozývajte, skúste svoju pozornosť zamerať inam (alebo rovno na inú), pridajte na fyzickom kontakte á la náhoda, dajte si záležať na vzhľade, buďte zábavný a nápomocný, ak treba. A flirtujte! Znie vám to príliš telenovelovo? No áno, tieto finty sú možno otrepané, ale to preto, že fungujú.

4. Nečakajte pridlho
Ak ste rozhodnutý, neobšmietajte sa okolo horúcej kaše zbytočne dlho. Rozohrali ste svoju hru, takže jej nedajte šancu, aby vo vás videla stále len kamaráta, lebo to potom budete ťažko meniť. Ak cítite šancu, uchopte všetky svoje city a poďte to skúsiť!

Päť druhov nevery, ktoré sú ženy schopné urobiť

5. Nezabúdajte na sebavedomie
Vyjadrenie svojich citov či rovno pozvanie na rande je to, k čomu celý čas smerujete, no je tu veľké ALE. Neurobte to ako zamilovaný chudáčik a nepôsobte zúfalo. Slabosť teraz nie je na mieste, lebo ona vás nemá ľutovať, ale zabuchnúť sa. Takže zozbierajte všetko sebavedomie a buďte rázny a príťažlivý zároveň. Takto máte podstatne vyššie šance.

6. Spracujte to ako chlap
Chytí sa? Paráda! Odmietne? Stále si držte nastavené sebavedomie a dobojujte to. Otočte to na srandu, zasmejte sa spolu a hlavne neukážte, že ste z toho na dne. Aby ste sa mohli ďalej stretávať a byť aspoň kamarátmi ako doteraz. A ktovie, finty už poznáte, pokojne ich po troche oprašujte. Chrobáka už v hlave má a kto povedal, že sa nemôže zaľúbiť dodatočne?

DISKUSIA
15.8. 2019 15:00
Diskusia