Tá je ale šikovná...

Sú muži, ktorí sa zamilujú na prvý pohľad do telesnej schránky. A skôr ako o srdce v tomto prípade ide o ich sťažeň v nohaviciach. No potom je tu skupina ľudí, ktorú vzruší, ak druhá strana otvorí ústa a v tom momente vedia byť zamilovaní po uši. Vzrušuje ich totiž vzdelanie a inteligencia, ale nie len na intelektuálnej úrovni, ale priamo sexuálne.

Nezáleží na pohlaví

V prípade sapiosexuálov nejde o to, aké pohlavie človek má. Sapiosexuál môže byť heterosexuál, bisexuál aj homosexuál, pretože sapiosexualita sa neviaže na sexuálnu orientáciu. To znamená, že ak je niekto na opačné pohlavie, nestane sa z neho homosexuál len preto, že stretne super inteligentnú bytosť. Avšak z jeho sexuálnej preferencie plynie, že čím vyššie IQ objaví, o to viac bude vzrušený.


Ako vyzerajú zdravé spermie? Takto ich udržíte v kondícii

Sapiosexualita je na vzostupe

Práve sapiosexuáli začínajú víťaziť nad mužmi, ktorí si volia povrchné lásky na základe vzhľadu. Trojky na hrudi sú síce lákavé, no na pokojné manželstvo nestačia. Rovnako tak platí, že sapiosexuálov majú psychológovia v manželských poradniach mizivé percento, zatiaľ čo tých, ktorých ovládli živočíšne pudy, riešia pri rozvodoch častejšie.

Ako spoznáte, že ste sapiosexuál?

Existuje pár znakov, že patríte k sapiosexuálom, a preto sa radšej pri výbere partnerky sústreďte na skúmanie jej intelektu ako na veľkosť podprsenky. Sapoisexuál je vzrušený hlavne:

Z intelektuálne zameraných profesií. V nich si hľadá partnerov a partnerky, ktorí mu vyhovujú aj fyzicky.
Sám rád číta, premýšľa a filozofuje.
Láska sa v ňom rozvinie až pri rozhovore.
Je viac očarený intelektuálnym rozhovorom, ako večerou strávenou na diskotéke.

Ak ste na tieto body prikyvovali, tak si pokojne do profilu na zoznamke dajte orientáciu sapiosexuála.