Preto je na mieste skúsiť vo svojom živote rôzne méty. Nielen samotná aktivita, ale aj prostredie a prevedenie formujú celkové zážitky.

Sex pri varení
Keď sa žena zvŕta pri kuchynskej linke a nebodaj má na sebe obtiahnuté legíny, je to doslova výzva chopiť sa akcie. Sex v kuchyni má svoje zvláštne čaro. Pretože je živočíšny, neviazaný a hlavne ako stvorený na rýchlovky. Pritom vám nebude chýbať ani kulisa rôznorodých vôni, ktoré celkovému zážitku dodajú správne grády. Možno pochopíte, že v takomto prevedení bude sex chutiť aj lepšie ako v posteli.

Sex v detskej izbe
Toto je lekcia pre pokročilých, teda si ju zapíšte pre prípad, keď sa vo vašom dome okrem spálne a obývačky objaví detská izba pre vaše ratolesti. Keď vytiahnu päty z domu, šup využiť ich prostredie. pre mnoho párov je to zábavná nostalgia na ich tínedžerské časy. Nebude to na misionára, pretože detská posteľ je na to malá, ale poloha odzadu alebo jazdecká na rohoži sú tie pravé pre takéto návraty.

Sex s mejkapom
V tomto ohľade bude potrebné nahovoriť skôr partnerku na zmenu pravidiel, ale určite sa to oplatí. Bežný muž má totiž sex až v prípadoch, keď sa jeho milá odlíči a namiesto večernej róby vyzlieka len tepláky. Zabudnite. Zmocnite sa jej na všemožné spôsoby, keď je namaľovaná ako na párty. Viac vzrušenia, viac žiadostivosti a budete z toho ťažiť obaja.

Nové orálne polohy
Môže to nudiť aj vás. Prirodzene. Partnerka sa skloní k vášmu penisu a vy môžete akurát tak hľadieť do stropu. Ani obraz ani zvuk. Ak je aj masáž jazykom len priemernou zdatnosťou vašej polovičky môže prísť aj pokles erekcie. Skúste to inak. Poloha 69 je len začiatkom. Môžete skúsiť orál, keď si kľaknete k jej lonu po stojačky vy. Rovnako je skvelé, ak si kľakne ona a vy jej hladíte vlasy. Skúste to spoločne na boku, zaujímavou variáciou pre uspokojovanie pusou je aj prípad, keď vám partnerka zájde jazykom až k mieškom. Inšpirujte sa navzájom a zistíte, že orálny sex nie je len o neosobnom prevedení.