Nie vždy je to len o partnerovi a jeho schopnostiach, ale pokiaľ sú tip - top, rozhodne to nie je na škodu. Čo určite urobiť inak, ak sa ju snažíte priviesť celkom hore?

Poznajte jeho druhy
Nikto učený z neba nepadol, a tak nemožno predpokladať, že každý muž - hoci má sex rád - pozná teóriu ženských orgazmov od A po Z. Ak to ale nejde, základom je poznanie, že naň možno ísť z rôznych strán. Ženských orgazmov je hneď niekoľko, takže treba poskúšať všetky zázračné "bodíky".

Hlavný je klitoris, ktorý ponúka najpriamejšiu cestu k vyvrcholeniu, následne môže žena kričať blahom po stimulácii stien vagíny, prípadne bodu G alebo A, ktorý je však pomerne hlboko, na vrchol ju môžu dostať i vzrušené bradavky alebo análny otvor. Je na vás oboch, čo všetko chcete poskúšať a samozrejme, treba tomu dať čas. Hoci sú spomínané miesta erotogénne, nezaručia orgazmus na sto percent. Hlavne ich správne lokalizujte a následne stimulujte.

Vylepšite predohru
Pri sexe, na konci ktorého majú mať obaja orgazmus, je veľmi dôležitá predohra. O to viac v prípade, že má partnerka s vyvrcholením problémy. Dajte si naozaj záležať a vylepšite každý jeden krok, ktorý pri predohre robíte. Ono to nie je iba o tom, aby ste jej dokonalo stláčali tie správne miesta, ale aby sa úplne uvoľnila, poddala erotickému pocitu a v hlave nastavila, že TO môže prísť.

Ženská psychika je tak úzko naviazaná na schopnosť dosahovať orgazmus, až je to niekedy desivé (a samozrejme, prácne), no pokiaľ vie byť predohra akoby psychohygienou pre jej hlavu, máte vyhraté. Hor sa teda na tú najlepšiu predohru, akú viete poskytnúť.

Stavte na orálny sex
Z oboch predošlých odstavcov sa môžete okľukou dostať k tomu, že jednou z najlepších ciest, ako predsa len dostať ženu na vrchol, je poskytnúť jej orálny sex. Jednak pri ňom stimulujete tie najcitlivejšie miesta (klitoris, vagínu a možno aj Géčko, ak sa k nemu dostanete), jednak to môže byť súčasť parádnej predohry.

Tak či onak - váš jazyk v spojení s prstami sú v prípade snahy o jej orgazmus nepostrádateľné. Tieto nástroje blaha určite nevynechajte a pokiaľ máte podozrenie, že ste ich doteraz nepoužili na sto percent, je najvyšší čas. Prieskumy totiž rad radom ukazujú, že ženy najčastejšie k orgazmu privedú vlastné schopnosti a potom práve orálna šikovnosť partnera.