MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Netradičné formy mužskej rozkoše: Užite si sami aj s partnerkou

Sexuálna rozkoš má mnoho foriem. Ak opustíte predstavu, že si ju môžete dopriať len s partnerkou alebo vlastnou dlaňou, otvorí sa vám doslova nový svet. Plný pocitov a krásnych zážitkov. Mnohé môžete zdieľať s partnerkou, ale niektoré ostanú krásne aj keď budete mať single obdobie.

Dilácia
S touto technikou majú navrch rozhodne muži, pretože ženy majú výrazne kratšiu močovú rúru a preto im dodáva aj omnoho menej pocitov. Princípom je rozťahovanie močovej rúry počas erekcie, čo stimuluje také body na penise, na ktoré ste si klasickou formou dráždenia nikdy nesiahli. Pozor je nutné používať len špeciálne dilátory na túto praktiku určené. Rozhodne nie žiadne ceruzky, drôty a iné hlúposti. Inak sa stanete jednou zo zábavných historiek, ktorá bude roky kolovať na miestnej urológii.

Vibrácia v konečníku
Doteraz bol vibrátor hračka výsostne pre ženy, ale s tým je koniec. Konečne sme aj my uchmatli niečo ženám a pretvorili si na vlastné potešenie. Vibrátory pre mužov sú tenšie a majú na konci rôznorodé výstupky. To preto, aby ste sa ľahko dostali cez konečník k prostate a tam zapálili ohňostroj rozkoše. Tá sa dostaví bez ohľadu na to, či budete experimentovať iba s lubrikantom na vlastnú päsť, alebo na tieto hry zavoláte aj partnerku.

Masáž vonkajšej prostaty
V masáži netreba vidieť len terapeutické postupy. O jej rozkošníckych možnostiach vám povedia v každom erotickom, či tantrickom salóne. Ide o masáž vonkajšej prostaty. Vhodnú na samomasáž aj partnerskú masáž. Je to technika pre nesmelých, ktorí sa ešte ostýchajú navigovať partnerku k prostate priamo cez konečník. V tomto prípade stačí, ak začnete jemným tlakom smerovať na oblasť hrádze medzi semenníkmi a zadkom. Veľmi rýchlo pocítite, že penis nie je jediný orgán, ktorý prináša orgazmus.

Svorky nielen na bradavky
Drsní chlapi občas potrebujú aj drsnejšie praktiky, aby zakúsili, čo to v praxi znamená, že bolesť a vyvrcholenie majú k sebe veľmi blízko. Dokonca sa spoločne podporujú. Nielen ženské bradavky sú na hranie a nielen ony sú citlivé. Skúste špeciálne svorky na mužské bradavky. Uvidíte, čo to s vami spraví a ako bude každý dotyk na penise s týmto vylepšením akýsi iný. Lepší. Rôzne svorky sú určené aj priamo na penis. Ak chcete dopriať partnerke hry ako z filmu Päťdesiat odtieňov sivej, aj toto je cesta. Navyše rekvizity vám ostanú. A využiť sa dajú aj vtedy, keď partnerka nablízku nebude.