Ak to zvládnete váš sex bude lepší, pikantnejší a zábavnejší. A zlepší sa vám aj vzťah. Nebyť stále za sladkého sa oplatí.

Slušný áno, ale nie príliš

Nežný romantik nie je ideál za každých okolností. Napríklad nie vtedy, ak má partnerka chuť na niečo skutočne živočíšne. A verte, že každej žene takéto niečo občas lahodí. Sexuológovia partnerom radia občas si zo sexu spraviť namiesto láskyplného harašenia divoké šantenie. Už len vedieť ako na to. Zahoďte slušnosť a požičajte si slovník mužov, ktorí pracujú v pornopriemysle.

Povedz mi čo chceš, aby som ti urobil

Už len spojenie urobiť a chceš vyvoláva v ženách ten pocit, že sa vám majú oddať. Zložiť vám na plecia ich požiadavky a oddať sa divokému a nespútanému sexu, ktorý končí ich silným vyvrcholením. V tejto otázke nie je nežnosť, jemnosť ani ústretovosť. Je to otázka, ktorej sa neodporuje. Žena musí roztiahnuť nohy a vysloviť tri želania. Nekompromisný postoj od muža už mnohým ženám spôsobil mokré orgazmy.

Chcem sa na teba urobiť

Táto veta poteší vás aj partnerku. Ejakulácia ako taká je symbolom maximálnej intimity. Ak vám žena dovolí spraviť sa jej na telo, tak vám absolútne dôveruje. Sexuológovia dokonca upozorňujú že ak jej táto praktika bude proti srsti, zvážte pokojne aj výmenu partnerky. Pretože možno k vášmu telu nemá až taký vzťah, ako si zaslúžite. Milujúce a sexuchtivé partnerky z vašich úst táto veta zaručene poteší aj vzruší. Neraz sa stalo, že žena dosiahla orgazmus práve v momente, keď ste vyslovené želanie uviedli do praxe.

Myslel som na tvoje telo celý deň

Vyznanie lásky tak trochu inak. Žena, ktorá však čaká na to, že sa jej zmocníte, nepotrebuje vedieť, ako si vážte jej dobrosrdečnosť a láskavosť, ale ako vám „stojí“, keď myslíte na jej zadok. Trochu neslušné, ale presne tak, to majú ženy rady. Teda ak práve nevyrukujete s touto vetou po prvom rande. Je to fráza do vzťahu, ktorou si chcete okoreniť bežné láskyplné spolunažívanie.

Aké to je?

Obyčajná otázka, ktorú môžete nevine položiť napríklad v reštaurácii. No ak ju položíte s penisom zaboreným hlboko do partnerky, má to úplne iný podtón. A verte či nie, je to poriadne šťavnaté. Práve ten mierne perverzný podtón môže celý sex razom prehodiť na úplne inú výhybku. Partnerka vám slastne povie, ako sa cíti. A už len to, že to vysloví vás oboch vzruší. Neveríte? Vyskúšajte. A možno sa pri sexe konečne dobre porozprávate.