Odhaľte sofistikovanejšiu neveru
Flirtovanie na kúpalisku, zamilované správy, zabudnuté SMS, nové hobby, hovory, ktoré nechce, aby ste počuli. to všetko sú staré známe náznaky, že už nie ste v živote vašej frajerky tým najdokonalejším. Minimálne v niečom sa vám do života mieša osoba, ktorú tam naozaj nepotrebujete. Sú však aj sofistikovanejšie náznaky, ktoré mnoho mužov ignoruje a potom sa čudujú, že zrazu už ich frajerka nie je ich.

Reklamy na veci, ktoré ste nehľadali
Toto sa bude stávať veľmi často. Najmä ak ste na rovnakej Wi-Fi. Zrazu máte medzi reklamami veci, ktoré ste nikdy nehľadali, nezaujímali sa o ne, ani ste ich nedostali do daru. Je to očividné. Niekto poza váš chrbát hľadá niečo, o čom nehovorí. Ak to nie je sused, ktorý tajne kradne vaše dáta, bude to niekto, kto vám je omnoho bližší. No a tajnosti sú často tichým šepotom nevery.

Úsmevy len tak pre pekný deň
Ste spolu a ona má zrazu úsmev na tvári. A nie raz, ale pravidelne. Častý úsmev na tvári iného človeka nemusí naznačovať, že balansuje na hrane šialenstva. Možno sa len v predstavách vracia k pekným slovám, zážitkom, správam a spomienkam s niekým iným. Na otázku, prečo sa usmieva, iba situáciu zahovorí.

Častejšie ostáva sama
V kúpeľni, v izbe, mimo váš dohľad. Nie je to samozrejme nič trestné. Pretože viete, že je sama. Lenže to môže práve naznačovať, že je s niekým iným vo svojej mysli. Alebo sa na neho zodpovedne pripravuje aj telesnou úpravou.

Nezvyčajná úprava biorytmu
Začne chodiť behať o deviatej večer. Na jogu ešte pred prácou, prípadne si zmyslí iné neobvyklé časové aktivity. Verte, že za zmenami dlhodobých rytmov stojí často nová inšpirácia v podobe iného muža. S ktorým sa možno práve na nových aktivitách a v novom čase aj stretáva.

Neoznačuje vás na fotkách
Zrazu nepotrebuje, aby vás na sociálnych sieťach označovala. A dokonca ani nemá potrebu zdieľať spoločné fotky. Je síce pravdepodobné, že ten druhý aj vie, že je zadaná, ale ona nechce príliš prezentovať váš vzťah na verejnosti. A tomu druhému vysvetľovať, prečo je stále s pusou na líci niekoho iného.