Naučte sa čo a budete skórovať častejšie, ako keď na ňu pôjdete predstavením vlastných pikantných fantázií.

Chyťte ju za ruku
Neuveriteľné, ale zdá sa akoby mali ženy v končekoch prstov priame napojenie na klitoris. Milujú držanie za ruku pri prechádzke, pri cestovaní, aj pri sledovaní filmu. Jemné držanie za ruku ženám dáva pocit istoty a opory, ktorý považujú sexuológovia za základ ženského vzrušenia. Rovnako aj 40-tisíc nervových zakončení spôsobuje intenzívne vlhnutie v ženských nohavičkách.

Pohľad do očí
Tri sekundy sú stretávacím pohľadom, ak trvá pohľad o niečo dlhšie, už v ženách vyvoláva vzrušenie. Teda v prípade, že sú medzi vami sympatie. Pohľad do očí roztopí aj ľadovú kráľovnú. Ak to spojíte aj s držaním za ruky, tak ste práve našli kombináciu, ktorá žene dáva nohy od seba.

Choďte k vode
Štúdie ukazujú, že na ženy pôsobí voda extrémne eroticky vďaka tomu, že im navodzuje rýchle uvoľnenie. Preto ak túžite po divokej noci, spravte si večer pri vode. Môže to byť prechádzka popri jazere, potoku, ak je vonku príliš zima, postačí aj bazén alebo wellness. Toto je presne to miesto, kde sa ženám kumuluje libido. Potom ho stačí už len uvoľniť.

Vôňa, ktoré ju položí na lopatky
Ak zasvietite aromalampu alebo difuzér, ihneď spozornie, že máte niečo v pláne a namiesto uvoľnenia prejde do ostražitosti. A presne to nechcete. Výskumník v oblasti sexu Alan R. Hirsch však hovorí, že ak chcete ženu dostať a pritom od chvíle otvorenia dverí nepôsobiť nadržane, pripravte jej uhorkový šalát. Vôňa uhorky ženy vzrušuje a pôsobí ako afrodiziakum. Spoločne napríklad so sladkým drievkom.

Skúste adrenalín
Romantická večera zaváňa podozrením, že po nej neočakávate viac. Ak stavíte na adrenalín, budete prekvapený vy, ako ľahko vám podľahne a ona sama tým, akú bude mať na vás chuť. Výsledok je, že si užijete sex, aj sa zabavíte. Štúdie preukázali, že adrenalínové vzrušenie u žien uvoľňuje zábrany a spúšťa túžbu po intenzívnom sexe. Využite toto spojenie.