Kokosový olej
Má ho doma každá žena, pretože sa snaží budiť dojem milovníčky zdravej kuchyne. Aj u mužov domácnosti sa často využíva na zlepšenie činnosti mozgu. Navyše pôsobí v kuchyni veľmi nenápadne. Len ako doplnok stravy, pritom vie byť úžasným korením milostného života. Jeho jediným negatívom je, že má vyššie pH ako vagína, čo môže citlivým ženám spôsobiť vaginózu. Lenže vám nejde o tento smer. Až pri preradení na „druhú koľaj“ bude kokosový olej skutočne dokonalý pomocník.

Arašidový olej
Je to pochúťka a dokonca zdravá. ale zdravý s ňou bude aj análny sex. Jeho výhodou je, že mnohým ľuďom pripomína skutočné intímne sekréty. Arašidový olej je vhodné so sebou nosiť aj v cestovnom balení. Ponúka nenápadné lákadlo a nové pocity. Umožňuje prežiť análny sex tak, akoby konečník mazal prirodzene ako vagína. Potešenie pre obe zúčastnené strany.

Aloe vera
Parádna vec, ak ste sa rozhodli aj pri análnom sexe používať prezervatív. Na rozdiel od olejov môžete čisté aloe vera kombinovať aj s latexom. Nepoškodí ho. Perfektne maže a pôsobí rovno aj upokojujúco na pokožku konečníka. Takže sa partnerka nebude sťažovať na trhlinky a pálenie, keď konečne skončíte svoje veľké finále. Aloe vera môžete kúpiť v obchode, alebo ho získať priamo z listov rastliny. Preto ak uvidíte u niekoho v spálni práve tento kvet, viete, že po zotmení sa nenudí.

Jogurt
Nechajte ho pár hodín pri izbovej teplote a šup na vec. Biely jogurt je v tomto prípade úplne nenápadný, lacný a skvele funkčný. Jogurt je klzký a plne zaberie pri suchej vagíne aj pri análnom sexe. Akurát nie je príliš diskrétny a poľahky sa ocitne aj na plachte.

Olivový olej
Bez olivového oleja to nejde v kuchyni ani v spálni. Skvelý pomocník na prípravu jedál aj konečníka. Stačí pár kvapiek, rozmasírovať prstom a potom šup s úsmevom k novým zážitkom. Verte či nie, s olivovým olejom je análny sex skutočne zdravší. Neškodí dokonca  ani vagíne. Užiť si môžete dvojchodový večer a to len vďaka tomu, že aj v kuchyni varíte zdravo.