Pohovorte si spolu

Ak ste navnadený na milovanie, ale máte pocit, že vedľa vás je ľadová kráľovná, pričom nejde o stav na jednu noc, odborníci na sex a vzťahy radia otvorenú debatu o sexuálnych predstavách.

Mnoho žien totiž nemá chuť na sex, pretože nemajú dôvod tešiť sa na rozkoš. Muži im ju poriadne neposkytnú, pretože nevedia ako. Výsledkom je, že sex ešte viac upadá. Choďte na ňu jemne. S tým, čo môžete urobiť pre ňu, ako ju môžete potešiť, nech vás nasmeruje, prevedie, sama uvedie do problematiky jej rozkoší. Uvidíte, že zrazu sama bude chcieť, aby ste jej robili dobre.

Stavte na elegána

Problémom domáceho sexu je, že si pri ňom muži obvykle dávajú dole staré tričko a vyšúchané tepláky. Takže hladina sexepílu je prakticky mizivá. Žene nepridá na chuti vidieť muža ako domáceho povaľača. Dajte si sprchu, príjemne voňajúci sprchový gél, oblečte si niečo pekné. Nemusí to byť práve sako, ale napríklad aj nové tepláky. Buďte pre ženu za atraktívneho a jej telo zaručene zareaguje.

Spojte pôžitky

Mozog má jednu zaujímavú tendenciu. Chce stále viac. To znamená, že ak partnerke vytvoríte pôžitok, bude v ňom chcieť pokračovať. A nezáleží na tom, že prehodí výhybku. Preto začnite chutným jedlom. Romantická večera nie je prísľubom radosti len tak pre nič za nič. Prinesie totiž slasť. Potom je na mieste dobrý nápoj, napríklad pohár vína na vychutnávanie. Niečo sladké? Ideálne. No a následne jej začnete masírovať ramená. Reťaz pôžitku už nebude chcieť prerušiť ani vtedy, ak jej budete pomaly dávať nohavičky dole.

Začnite objatím

Stratégia, ktorá už mnohým mužom zachránila osamelú noc. Ide trochu o techniku na dlhé lakte, ale veľmi dobre funguje. U žien totiž túžbu na sex stupňuje pocit bezpečia, opatery, pochopenia. Preto na ňu nevyskočte so stoporeným penisom okamžite, ako sa zjaví uťahaná vo dverách. Naopak. Dajte jej objatie, mužné rameno, poskytnite jej pár chápavých slov a pokojne ju nechajte, aby sa o vás opierala aj pri sledovaní televízie. Potom už stačí iba jemne siahnuť na poprsie. Skúste jemnú masáž a partnerka rozmaznaná teplom vašej náruče bude dávať nohy od seba povoľnejšie.