MENU
Menu

Sex a flirt Nechce ísť hlavou "tam dole"? 5 dôvodov, ktoré vám možno nenapadli

My chlapi máme orálny sex skutočne radi, no ženy s nami toto nadšenie až tak nezdieľajú. Najčastejšie počuť niečo v štýle "nemám to rada", ale dôvodov je v skutočnosti viac. Oveľa viac! Na čo ste možno ani nepomysleli?

Nechce ísť hlavou
1. Nie ste spolu dosť dlho
Pokiaľ žena odmieta ísť hlavou dole, dôvod môže byť úplne prostý. Berie to ako intímnu vec a vy spolu ešte nie ste dostatočne dlho. Myslite na to, ak vám po pár rande stále nedopriala rozkoš ústami. Ono sa to zrejme zmení.

Pozície orálu, ktoré by mal každý chlap v živote zažiť

2. Beriete to ako samozrejmosť
Ak ste spolu dosť dlho, a predsa sa tam dolu nechystá, môže sa cítiť nedocenená. Mnoho mužov berie "fajku" ako samozrejmosť, no ženy chcú počuť pochvalu či dostať na oplátku to isté. Nie iba skloniť sa a urobiť, čo sa očakáva.

Orálny sex je umenie, naučte sa ho

3. Je to nadlho
Povedzme si rovno, že orálny sex si niekedy vychutnávame poriadne dlho. No a práve to môže žene vadiť. Nechce sa jej do toho, lebo je to pre ňu 20 minút aktívneho cvičenia ústami. Možno keď svoje očakávania tam dolu skrátite, hneď sa jej bude viac chcieť.

4. Chce vás vytrestať
Baby sú prefíkané, takže ak tá vaša s orálnym sexom zrazu prestala, má na to dôvod. Nechce vás náhodou za niečo vytrestať? Možno ste si doteraz jej signály nevšimli, a tak zvolila tento spôsob. Trochu krutý, ale určite efektívny.

Ako si pomôcť keď vám žena nechutí? 5 rád, ktoré pomôžu

5. Nevonia jej to
Na koniec úplne na rovinu - možno jej to nechutí, keď len tak stiahnete nohavice. Osprchujte sa, vymeňte celodenné trenky za čisté a ponúknite sa jej v "čerstvej" podobe. Pre mnohé ženy je to taký rozdiel, že už nenamietajú. Len nevedeli, ako to slušne naznačiť.

Autor: ling
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
26.9. 2019 15:00
Diskusia