MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Nechala vás pre iného? Dôvody, ktoré boli vašou chybou

Keď dôjde k nevere, nedá sa všetka vina hádzať len na jednu stranu. Pokiaľ sa na vec pozriete z bližšieho pohľadu, môžete nájsť aj mnoho vlastných chýb, ktoré nepeknému koncu dopomohli. Utiekla vám za iným? Prejdite si náš zoznam a uvidíte, či v tom náhodou nemáte poriadny podiel.

Znudená
Všetky vzťahy začínajú vzrušujúco a ponúkajú mnoho nového. No ak sa po rokoch ukáže, že v posteli zavládla nuda a nič navyše neprináša ani čas vo dvojici, nie je prekvapením, že sa jeden či druhý obzerajú inde. Ak ste vy spokojný s večerným vysedávaním pred telkou a ona stále opakuje, že túži po niečom inom, treba ju počúvať.

Nedocenená
Dlhodobé vzťahy v jednej domácnosti veľmi často vyústia do toho, že na nežnejšiu polovičku je nakladaných množstvo povinností. Očakáva sa od nej umenie kuchárky, upratovačky, opatrovateľky a samozrejme, milenky, no niekedy je toho príliš. Ak sa žena začne cítiť nedocenená a pomoc neprichádza, proste zatúži z tohto kolotoča vystúpiť a prijať cudziu podávanú ruku (resp. náruč).

Odsúvaná
Je chvályhodné, že máte dobrú prácu, trávite v nej veľa času a snažíte sa zabezpečiť nielen seba, ale i partnerku či rodinu. Ale pozor na to, ako sa vaši najbližší bez vás cítia. Žena sa môže byť kvôli nedostatku pozornosti osamelá a pokiaľ to trvá nejaký ten čas, nevzíde z toho nič dobré.

Podvedená
Nie je ničím výnimočným, že sa žena, ktorá musela pretrpieť neveru, po čase zbalí a odíde. Prečo? Môže to byť neustála bolesť zo sklamania, môže to byť pomsta, môže to byť túžba po niečom lepšom. Podvedená žena už nie je tá istá, s ktorou ste kedysi randili a je z veľkej časti na vás, ako to po vašom kikse dopadne.

Sklamaná
Keď je reč o sklamaní, vôbec nemusí byť z takého radikálneho dôvodu, ako je nevera. Väčšina žien je romanticky založených a od vzťahu majú mnoho očakávaní. Ak ste jej navyše sľubovali hory - doly, no po rokoch ste ako iný človek, nie je to pre ňu ľahké. Meníme sa síce všetci, no žena sklamaná vzťahom v ňom proste večne nevydrží.

Nevypočutá
A na záver snáď najdôležitejšia rada - ak nechcete, aby vám ušla za iným, počúvajte ju, keď sa opakovane na niečo sťažuje. Ženy zväčša netrpia ticho a chcú o veciach rozprávať, takže nastražte uši a skúste napraviť to, čo sa z vašej strany napraviť dá. Ak ju doma nikto nepočúva a ona sa zmieta v nespokojnosti dlhý čas, raz príde deň, kedy ju ohúri iný. Ten, čo počúva a dáva jej najavo, že je najdôležitejšia.