Žena v mužskej úlohe
Klasický scenár je, že muž dobýja telo ženy, ale čaro výmeny je práve v tom detaile, že to môže byť aj inak. Nemáme prostatu len na to, aby sa stala vo vyššom veku zdrojom problémov. Slúži aj na to, aby nám prinášala potešenie. To najľahšie dosiahnete tak, že si vyskúšate, aké je to ocitnúť sa v úlohe ženy. Pripínací penis na jej bedrá zaručí, že to bude novinka s príjemným záverom. Aj tým mužom, ktorí to verejne nepriznajú, spraví občas dobre vyskúšať si, aké je to byť „ženou“. Ženy naopak radi prirážajú odzadu penis. Orgazmus spôsobený dráždením prostaty je pritom ako rajská záhrada druhej úrovne. Budete ho chcieť stále viac a stále častejšie.

Venčenie fenky
Praktika, ktorú ste už možno videli v erotických filmoch, ale má svoje čaro aj keď sa na výmenu rolí zahráte v priestore domácnosti. Stačí obojok, vôdzka a nahú partnerku trochu povodiť po dlážke. Alebo aj v sexi oblečení. Prirodzene aj vy sa môžete ocitnúť v úlohe psíka, ktorého venčí dominantná panička.  Znie to možno bizarne, ale čudovali by ste sa, koľko ľudí má v nočnom stolíku vôdzku na psíka a pritom sú alergický na srsť.

Vibrátor v inom otvore
Erotické pomôcky sú niečo, čo má ľuďom spraviť radosť na počkanie. Aj vibrátor je v podstate ženská záležitosť, ktorá má nahradiť klasický penis umelinou. Avšak môžete si dopriať malú výmenu. Napríklad tým, že s vibrátorom zoznámite partnerkin zadoček. Po prvé je to malý úvod k tomu, že sa nemusí báť ani orálneho sexu a po druhé, kto hovorí, že je to lekcia len pre ženy? Vezmite si vibrátor za svoj a vaša prostata sa poteší. Kto nelení, ten sa adekvátne poteší.

Noc za deň
Je to ustálená rutina, že sex sa má odohrávať po západe slnka. Ale sex nie je zločin a nevadí mu ani svetlo, ani jasné nebo. Spravte si zo sexu dennú aktivitu a zrazu uvidíte partnerku v úplne inom svetle. A to doslovne. Mnoho mužov priznalo, že vymeniť noc za deň, bolo ich najlepším rozhodnutím. Mali nielen viac energie, ale partnerku si omnoho viac užili aj vizuálne. Takže smelo do výmen.