Autokino

Koronakríza ustupuje a akcie sa opäť rozbiehajú. To znamená, že začínajú aj typické letné zážitky. Jedným z nich je autokino, ktoré núka dobrý film, ale aj potrebné súkromie. Ak vo vašom meste nič také nie je, improvizujte. Zoberte auto, prípadne len deku, pribaľte nabitý notebook a zájdite si na nejaké pokojné miesto, kde si poležíte a pozriete film. Originálne, nie?

Koncert

Leto má svoju magickú moc a keď sa spojí s hudbou, dostane aj zarytého neromantika. Poriadne prešacujte možnosti vášho mesta v daný večer, kedy plánujete rande a vezmite ju na koncert. Ideálne nejaký menší, na terase alebo v parku, aby ste mali nielen zážitok, ale aj relatívny pokoj. Treba sa predsa stíhať venovať aj jeden druhému.

Vinárstvo

Ak máte radi chuť vína a ona tiež, určite ju vezmite do vinárstva. Môžete si rezervovať prehliadku s ochutnávkou alebo proste improvizujte v štýle "lacného" rande. Vezmite deku, fľašu vína a nájdite vinice vo vašom okolí. Ležanie medzi strapcami hrozna a popíjanie nebude o nič menej efektné.

Kolotoč

A čo že už nie ste deti ani tínedžeri? Vyberte sa na kolotoč, kde si posedíte a užijete výhľad bok po boku. V lete je dostatok lunaparkových možností, ktoré môžete využiť na originálny zážitok. A snáď netreba hovoriť, že ak sa doň primieša kúsok strachu z výšky, o dotyky máte postarané.

Kemping

Dobrodružné povahy iste neodolajú noci v stane. Nájdite však pekné miesto, samozrejme, bezpečné a pribaľte všetko, čo treba na prespatie. Nielen to bežné, ale hlavne romantické. Majte teda dobré jedlo, mäkkú deku, určite aj repelent a ideálne aj nejakú hudbu. Spravíte si z jednonočného kempingu luxusný zážitok.

Šport

Máte radi šport a ona tiež? Zápasy sú skvelou možnosťou, ako sa zabaviť, adrenalínovo nabudiť a potom využiť energiu na dlhej prechádzke domov. Tá už bude patriť len vám dvom a vďaka športovému zápasu nebude núdza o konverzáciu. No a čo bude potom, to je už na vás.