Nikdy nie pri sexe
Mnoho chlapov spraví chybu, že ak príde k nežnostiam, tak vyrukujú s požiadavkou na orálny sex. Lenže nová situácia babe poriadne rozhodí hormóny a preto nie je na mieste takto narušiť celkom rozbehnutú predohru. Nikdy však nechoďte na ženu štýlom:  „Hej, mám pre teba zábavku,“ pričom jej vytiahnete penis pred tvár. Jednoducho na takéto niečo je potrebné babu pripraviť a najlepšie dopredu.

Skúmajte sa slovami
Ak chcete byť v čomkoľvek úspešný, tak je nutné venovať sa príprave. Preto s partnerkou rozoberte tému sexuality za stolom, v obývačke, niekde, kde to jednoducho bude príjemné. Nepostupujte štýlom, že predložíte zoznam vlastných experimentov. Dajte slovo jej. Jej predstavám, jej očakávania a vymieňajte si ich navzájom. V takomto prípade nie je nič zlé, ak žene poviete, že by ste chceli skúsiť orál ako z filmu. Žene, ktorá vás ľúbi samej dopne, že toto rozhodne nie je vo vašich rukách.

Pripravte sa
Mnoho žien odmieta orálny sex, pretože im nevyhovuje prirodzenie partnera. Nuž, je pravdou, že nikomu by sa nechcelo predierať húštinou zalepených chlpov. Preto sa pripravte, ohoľte, poriadne sa vysprchujte a spravte váš penis atraktívnejším.

Zmeňte životosprávu
Žena sa nikdy nebude rozplývať slasťou nad orálom, ak budete chutiť ako citrón s tabakom. Prestaňte fajčiť, piť nadmieru veľa alkoholu, zlepšite stravovanie a prirodzene následne aj váš penis bude chutiť inak. Nie každé požiadanie musí byť verbálne. Zmena hygieny aj stravovacích návykov dá jasný signál partnerke, že už to nebude nepriateľské územie.

Buďte jemný
Mnoho žien môže mať zábrany v rámci orálneho sexu. Na druhej strane žiadnemu chlapovi nebude po vôli, ak sa partnerka počas celej doby bude tváriť, že mu robí milosť. Pretože taká aktivita ani za veľa nestojí. Preto buďte hraví. Do ničoho ju nenúťte, pracujte na vzájomnej sexuálnej otvorenosti a uvidíte, že to potom pôjde samo. Pretože žena spraví dobrý orál len vtedy, keď si ho aj sama vychutná.