Chce byť na blízku

Vyzerá ako kamarátka, je to na prvý pohľad len kolegyňa, spolužiačka alebo známa. No snaží sa byť lepšou ako všetky ostatné. Jednoducho je s vami akosi viac. Myslíte si, že to je náhoda? Malo by to tak vyzerať a rada sa postará, aby to náhodne aj vyzeralo. Lenže v ženskom svete jednoducho náhody neexistujú. Ak si všímate, že je s vami omnoho častejšie ako ostatné, tak tej „náhode“ výrazne pomáha.

Je dôvernejšia

V súčasnej dobe to začína aj písaním správ alebo telefonátmi, ktoré by mohli aj počkať, ale nepočkajú. Jednoducho vyhľadáva vašu prítomnosť. Je to prirodzené. Chce vás predsa spoznať. Nechce, aby získala muža, ktorý bude pre ňu mačkou vo vreci. Je teda na prieskume, no vám to naznačí, že minimálne sonduje, či by ste boli vhodný kandidát na zaradenie sa do jej revíru.


Sex v aute sa nezunuje: Zásady zimnej erotiky na štyroch kolesách

Robia veci podľa vás

Nemusíte nič povedať, ale ona zrazu vie, akej farby rúž by si mala dať, aby sa vám páčil. Akú vôňu, film alebo hudbu máte radi. Ženy sú extrémne skvelé pozorovateľky a poslucháčky. Vedia mať uši a oči aj tam, kde si myslíte, že vás nikto nevidí a nepočuje. No a zrazu bude vedieť, ako na vás. Ak si všímate, že z ničoho nič sa oblieka, správa alebo maľuje, ako sa vám páči, môžete si byť istý, že po vás ide. Nie je to náhoda, ale výsledok jej pozorovania a znak toho, že chce byť pre vás okamžite tou pravou.

Sexuálne otvorenejšia

Netreba to tajiť, ženy dobre vedia, že na muža pôsobí, ak je žena zvodná svojimi ženskými zbraňami. Ak sa nevyhýba telesnému kontaktu, dokonca vám odhalí zo svojho tela niečo viac, môžete si byť istý, že k vám prechováva sympatie. A čaká na príležitosť, aby iskra lásky a vášne skrsla aj u vás.

Podvedome žiarli

Nielenže sa snaží byť častejšie s vami, ale máte pocit, akoby okolo vás zrazu bolo ženské vákuum? Opäť je to výsledok toho, že žena si z vás spravila objekt záujmu. Automaticky tak iné ženy pochopia, že by sa mali od vás držať stranou. Tento trend je najlepšie viditeľný napríklad na pracovisku. Zrazu máte pocit, že ak si nevyberiete tú, ktorá vám je aj tak najbližšie, inú babu nezbalíte. Je to hra, ktorú hrajú ženy so záujmom uloviť si konkrétneho partnera.