Čo si sama vyberie

Vy prídete do vzťahu s nejakým názvoslovím, ale nejaké vám vyberie aj partnerka. A teraz nehovoríte o vašej prezývke, ale o prezývke vášho nástroja, ktorý jej robí dobre, lepšie, alebo najlepšie. Preto pozorne vnímajte, ktoré z najvtipnejších pomenovaní zvolí.

Anakonda

Nuž, niet si čo namýšľať, ak nemáte v nohaviciach naskladaného malého hada, tak pomenovanie anakonda je skôr naznačením toho, že veľa slov síce máte, ale skutky ostávajú bokom.

Banán

Klasika. Toto pomenovanie sa vytiahne vo chvíľach, keď sa partnerka nechce baviť o orálnom sexe, ale vy viete, na čo má chuť. Aj keď bez šľahačky. Ak by svoj penis predstavíte ako podlhovasté ovocie, tak aj myšlienky partnerke vtipne naladíte na ponuku potešiť vás ústami.

Vták

Najčastejšie, najvtipnejšie a trochu aj veľavravné. Pretože vtáctvo je už od počiatkov sveta sťahovavé. Rovnako je málo vtákov, ktoré celý život hniezdia v jednom hniezde. Preto sa netreba vôbec hádať o tom, či ste verným na celý život, alebo si radi s vašim vtáčikom zahniezdite po svete.

Veľký chlapec

Aj tak zvyknú hovoriť ženy vášmu údu. ukáž toho veľkého chlapca. Nuž, znie to trochu vtipne, ale presne tak to aj myslia. Ide o dominantné správanie žien, ktoré si vás rady podrobia a z „veľkého chlapca“ spravia svojho malého otroka.

Johnny

Bolo by hlúpe volať svoj penis napríklad Martin. Ale Johnny je také univerzálne, že každý pochopí, že svoj penis nenazývate podľa svojej lásky, ale pristupujete k nemu ako k dobrému kamarátovi. Tobôž ak si s ním každý deň podávate ruku a občas zažívate aj viac.

Klobáska

Čo k tomu dodať? Je to znak, že nie ste vegetarián a ani partnerka, ktorá si vašu klobásku vezme do pusy. Ak by to bola vegánka, tak klobáska rozhodne neprichádza do úvahy. Aspoň vidíte, že podľa toho, ako nazve váš penis viete pekne identifikovať aj jej stravovacie návyky. A samozrejme aj to, čo vám raz bude variť.