MENU
Menu

Sex a flirt Najväčšia hrozba vzťahu s mladšou ženou sa prejaví po rozvode

Mali skvelý sex, rovnaké životné vízie a na všetkom sa dokázali zhodnúť aj napriek 11-ročnému vekovému rozdielu. Po 25 rokoch manželstva sa to však všetko rozplynulo. Prečítajte si príbeh muža, ktorý trpko oľutoval, že si vzal výrazne mladšiu ženu.

Najväčšia hrozba vzťahu s mladšou ženou sa prejaví po rozvode
Marek a Silvia sa zoznámili na konferencii. On mal v tom čase 33 rokov a ona 22 a napriek veľkému vekovému im bolo spolu dobre. Keďže ona bola na svoj vek vyspelejšia a on sa cítil na svoj vek nezrelý, tak si rozumeli.

Tridsiatnici, pozor: Vyvarujte sa 10 vážnych chýb pri sexe

Už krátko po tom, čo začali tvoriť pár, začalo ich okolie podozrievať, že nejde o čistú lásku, ale o vypočítavosť. Avšak, Marek a Silvia ale boli naozaj do seba zaľúbení až po uši. Písali si zamilované listy a ich láska bola čistá a spokojne si nažívali dlhé roky.

Ako žiadny pár, ani Marek a Silvia sa nevyhli problémom vo vzťahu. Boli však závažnejšie, než si Marek myslel. Po viac, než dvoch desaťročiach sa Marek dozvedel, že Silvia ho rok podvádzala a navyše s mužom, ktorý jej bol vekovo príbuznejší. Následne Silvia požiadala o rozvod a Marekovi tvrdila, že vek jej milenca nemá nič spoločné s krízou v ich vzťahu, no Mareka to zožieralo.

FOTO: Kinsey Wolanski: Sexy nahotinka z ihriska

Rozvod Mareka zdevastoval a keď chcel opäť začať randiť, uvedomil si, že je už starý. Cítil sa ukrivdený, že jeho žena má po rozvode oproti nemu 11-ročnú výhodu, oveľa väčšie možnosti a viac času začať žiť odznova, než on.

Zlomený a s pocitom, že v živote už naňho nič nečaká, sa presťahoval do iného mesta. Ale ukázalo sa, že ešte nie je všetkým dňom koniec. Marek sa presvedčil, že je ešte stále pre ženy príťažlivý, v randení sa mu darí a majú oňho záujem aj mladšie ženy.

FOTO: 10 znakov, že váš vzťah je pevný ako skala

Marek je už však skalopevne presvedčený, že už by si nezačal vzťah s výrazne mladšou ženou. Radšej si hľadá partnerku, ktorá mu bude vekovo príbuzná.

DISKUSIA
30.6. 2019 20:00
Diskusia