MENU
Menu

Sex a flirt Najšťavnatejšie sex príbehy histórie: Zapletený bol aj Mozart

Mozart, Napoleon, Jean-Jacques Rousseau a mnoho ďalších osobností malo svoje pikantné tajomstvá. Možno práve aj vďaka nim dokázali veci, ktoré ich zapísali do učebníc dejepisu. Avšak keď boli nahí často ako velikáni nepôsobili.

Najšťavnatejšie sex príbehy histórie: Zapletený bol aj Mozart
Mozart
Bol to umelec, ktorý mal netradičné chúťky a jeho menej známa skladba Lech mich im Arsch, alebo v preklade v Líž mi zadok, nie je príliš prezentovaná ako jeho najslávnejšie dielo. No ak by ste sa spýtali samotného umelca, označil by ju určite za jednu z najobľúbenejších. Wolfgang Amadeus Mozart bol skutočne plne zaujatý výkalmi.

FOTO: Spoločníčky z Vietnamskej vojny: Ženy, ktoré robili spoločnosť Američanom

Písal si o tom často aj so svojou sesternicou, o ktorej sa dokonca hovorí, že zdieľali nejaké tie milostné pletky. Mozart sa vyžíval vo fetiši vyprázdňovania a mal asi len šťastie, že v tej dobe ho ešte nikto nemohol nafilmovať. Pretože po jeho smrti boli zverejnené a predané len jeho pikantné listy, z ktorých vieme, že to bol skrátka análny labužník.

Najšťavnatejšie sex príbehy histórie: Zapletený bol aj Mozart
Napoleon
Tento pán sa snažil byť veľkým, ale darilo sa mu to len charizmou. Vzrastom ani penisom rozhodne neprevyšoval iných ľudí. Napriek tomu si nevedel odoprieť prítomnosť krásnych žien a okrem manželstva udržiaval vrelé vzťahy s francúzskymi prostitútkami a ani milenky mu neboli cudzie. Napriek tomu tieto ženy poznali pravdu o veľkom mužovi, ktorá sa však na svetlo sveta dostala až v roku 1977, keď si Napoleonov penis kúpil americký urológ John Lattimer v aukcii a ukázal ho svetu. Bol skutočne malý.

Najšťavnatejšie sex príbehy histórie: Zapletený bol aj Mozart
Jean-Jacques Rousseau
Dostať na holú pre neho už odmalička neznamenalo trest, ale vytúženú sexuálnu praktiku. Už ako osemročnému mu pestúnka ukázala, čo to môže znamenať dostať výprask od ženy a on sa na tom stal závislým.

Mužskí prostitúti, ktorí sa zapísali do dejín

Dokonca sa neraz obnažil pred skupinou žien v nádeji, že mu poriadne uštedria. Bol to masochista, ktorý mal na piedestáli vzrušenie z bolesti. Potom si s boľavým, ale uspokojeným zadkom sadol a napísal najväčšie diela osvietenskej klasiky.

Najšťavnatejšie sex príbehy histórie: Zapletený bol aj Mozart
Princ Albert Victor
Išlo o (schválne) menej známeho vnuk kráľovnej Viktórie. Pretože možno povedať, že to bola na tie doby čierna ovca rodiny. Nepožil si dlho. Ako 28-ročný skonal na následky pandémie chrípky, ale aj tak sa postaral o poriadny škandál. V roku 1889 polícia zaútočila na mužský verejný dom na Cleveland Street v Londýne. Samozrejme bolo potrebné ututlať, že sa tu túlili aj vyššie postavení ľudia, medzi nimi aj princ Albert Victor.

Najšťavnatejšie sex príbehy histórie: Zapletený bol aj Mozart
James Henry Hammond
Išlo o jedného z najvplyvnejších ľudí v USA. Začínal skromne, ale vypracoval sa na vlastníka plantáží so stovkami otrokov. Pôsobil aj ako senátor USA, guvernér a člen Snemovne reprezentantov.

Fakty o otroctve v USA, ktoré ste doteraz nepoznali

Jeho tajný denník odhalil, že mal dosť zaujímavý sexuálny život a po chuti mu boli všetky štyri jeho netere. Okrem nich udržiaval sexuálne vzťahy aj s dvoma otrokyňami. Tie prirodzene museli plniť aj tie najbizarnejšie požiadavky. Skrátka, vyskúšal všetko.

DISKUSIA
3.11. 2019 18:00
Diskusia