MENU
Menu
Otravné rande.

Sex a flirt Najotravnejšie chlapské triky pri balení: Ktorý používate?

Snáď každá žena vám potvrdí, že má za sebou skúsenosť s naozaj otravným baličom. Ako je to možné? Lebo ak my chlapi nevieme, ako ďalej, pomôžeme si nejakým "overeným" trikom. No práve ten môže byť vaším klincom do rakvy. Ktoré baliace finty patria medzi tie naojtravnejšie?

Negovanie
Ak ste o túto fintu ešte neskúšali, tak ste o nej iste počuli. Negutej na babe všetko, čo je dobré, ona zneistie a bude rada, že o ňu máte záujem. V teoretickej rovine to neznie tak hrozne, ale v skutočnosti to väčšinou vypáli najhoršie, ako sa len dá. 

Stalkovanie
Áno, ak sa vám niekto páči, mali by ste vyvinúť aktivitu. Ak je ale aktivity priveľa a ona na to navyše aj príde, začína to byť trochu psycho. Chlapi stalkeri rozhodne nie sú tým, čo by ženy priťahovalo.

Dobiedzanie
Otravne pôsobí aj to, ak muž nechápe ženské "ďakujem, ale nie" a v balení pokračuje a pokračuje a pokračuje... Napriek tomu, že sa vraví, ako trpezlivosť ruže prináša, toto nie je ten prípad. 

Samochválenie
Oslniť sexy babu v bare by sme chceli mnohí, ale len tí najodvážnejší na to idú samochválou. Hovoriť o super plate, trápnom šéfovi, množstve frajeriek či počte zamilovaných čakateliek, to nezvládne každý. Nežnejšie pohlavie sa však zhoduje, že pri prvom stretnutí im takéto balenie neimponuje.

Platenie
Napriek tomu, že peniaze majú svoju moc, nemusia zabrať tak, ako si myslíte. Skutočný vzťah si nekúpite platením drahých drinkov či večerí, jedine ak dočasnú vydržiavanú známosť. Ak chcete skutočnú frajerku, peňaženku nechajte vo vrecku a nechváľte sa ňou, pretože to môže pôsobiť trápne.

Vyplakávanie
Tak ako na baby väčšinou neplatí prehnané sebavedomie, neplatí ani jeho opak. Vyplakávanie, že všetci niekoho majú a vás nikto nechce, je klincom do rakvy. Ženy sa väčšinou nezmilujú ani nad tým, keď sa spovedáte z predošlého pokazeného vzťahu, pretože aj to pôsobí ako plačkanie.

Prosenie
Rande nezískate ani prehnaným prosením. Nemýľte si ho so slušným správaním, pretože to baby rady majú, no znížiť sa na úroveň malého dieťaťa, čo si vyprosuje, sľubuje a možno aj citovo vydiera, to je naozaj taktika hodná zabudnutia.

Ničnerobenie
Nepotešíme ani hanblivých mužov, pretože podľa žien pôsobí otravne aj sledovanie zďaleka, prípadne sadnutie si vedľa nej a čakanie, čo sa stane. Prvý krok je ťažký a treba naň odvahu, to vie každý, ale kto nič neurobí, nič nezíska. Myslite teda na to, že hanblivé vyčkávanie je takisto "trikom", ktorý ženy rady nemajú.