Orálny sex 2.0

Už to nie je len orálny sex s lízaním pohlavia. Moderné ženy vedia veľmi dobre zužitkovať najnovšie poznatky a medzi TOP praktiky sa preto dostal orálny sex s využitím šikovného prstokladu. Samotnej hre jazykom nepovie „nie“ žiadna žena, ale omnoho lepšie bude, ak použijete popri tom aj prsty. A kam sa nimi vybrať? Priamo do bodu G. Prípadne smer konečník, ak to obľubuje, a to zistíte podľa intenzity jej stonov. No ruky je nutné zapojiť v každom prípade.

Hry na mačku a myš

Ide o intímne hry, ktorých je sexuálne splynutie až na samom konci. Pretože ženy nemajú rady rýchle akcie bez nejakého zmyslu a pozadia. Tým najerotickejším zážitkom je pre ne prežívanie rôznorodých situácií, ktoré ich vzrušujú. To môže byť submisívne postavenie, dominantné, alebo na striedačku. Preto sa s partnerkou radi zahrajte na sekretárku, sestričku, upratovačku, dokonca rada bude na tieto účely aj radodajnou slúžkou. No potom jej dajte do rúk bičík, nech sa na vás vyblázni. V takejto hre je poloha bezpredmetná, ženu totiž vzrušíte psychicky a mozog je najsilnejší erotogénny orgán.

Skúste prekvapiť

Ženy milujú kreatívnych mužov a milujú pocit, že nevedia, čo bude nasledovať. Štúdie na ženách totiž ukázali, že žiadna praktika, ktorú poznajú, nie je tak vzrušujúca ako tá, ktorá ich prekvapí. Je dokonalé, ak ženu dokážete prekvapovať. A čím dlhšie budete spolu o to je táto prax dôležitejšia a vzrušujúcejšia. Novou polohou, novým dotykom, alebo jednoducho len novinkou, pohybom, gestom, či milostným slovom. Vo výsledku si tým získate jej priazeň a znásobíte u nej vzrušenie.

Poloha odzadu

Potvrdzujú to zistenia po celom svete. Poloha odzadu je presne tá, ktorá rozdeľuje ženský tábor na dve časti. Jedny túto polohu nemusia, zato druhá časť, drvivá väčšina žien, si ju dokonale užíva. Prečo? Pretože v tejto pozícii sú samé pre seba. Majú výraz tváre, ktorý nepozorujete a súčasne im veľmi pomáha, ak si dajú nohy do kríža. Vďaka tomu dosahujú lepšie orgazmy, pretože majú užší priestor vagíny. Navyše pri tejto polohe síce nedráždite klitoris, ale bod G. Klitoris si vie pritláčať sama partnerka. Takže si sex aj orgazmus regulujú do istej miery samostatne. No a ženy majú naozaj rady, keď majú veci vo vlastných rukách. A súčasne si môže skvele užívať.  

Hry s hračkami

Možno ste netušili, že mnohým ženám jednoducho penis nestačí. Úžasné je, ak do praktík zapojíte hračky. Ženy sa totiž celkovo radi parádia, zdobia a nechcú byť len ony tie, ktoré si dávajú sexi bielizeň. Preto je fajn, ak od partnera príde možnosť využiť nový vibrátor, prípadne análny kolíček, chvostík, štipce, čokoľvek, čo vie priniesť nové potešenie. Každý praktika s erotickou hračkou je zaujímavejšia, ako len s nahým telom. Vyskúšajte, investícia sa vám vráti vo forme viacnásobných rozkoší.