Putá

Povedzme si na rovinu, tie potrebuje každý muž. Hrávali sme sa s nimi na šerifov a vojakov a aj dospelí muži sa radi hrajú. Spútať partnerku a spraviť z nej nehybnú obeť vzrušuje mnohých mužov a aj samotné ženy, ak môžu byť v moci muža. Vyskúšajte. A skvelé je, ak si občas úlohy vymeníte. Avšak pozor, aby ste nestratili kľúče.

Sviečky

Máme ich doma a možno ste ani netušili, že práve ony môžu byť vstupenkou k drsnejšiemu sexu. A ako malé stačí. len z romantiky, pri ktorej sú len kulisou, preladiť na kvapkanie voskom po tele. Trochu bolesti a pálenia, ale stále v bezpečí a bez pľuzgierov na koži.


Ako sa „starať“ o kamarátku s výhodami, aby vám ostala čo najdlhšie?

Bičík

Je najpredávanejším tovarom sex shope. Nie je to náhoda, pretože erotický bičík je veľmi efektný a rozhodne vzrušujúcejší a príjemnejší ako remeň. Preto ak hľadáte inovatívny darček napríklad na výročie, máte super tip.

Štipce

Môžete si kúpiť exkluzívne v sex shope, alebo použiť tie, ktorými bežne uchytávate bielizeň. Rozdiel v tom príliš nie je, iba ak cenový a estetický. Ale ak si chcete okoreniť sex okamžite, štipce na bielizeň máte hneď poruke. Využiť ich môžete na bradavky, prsia, pokožku ale aj semenníky. Je to radosť, rozkoš a trocha bolesti. No sexu to dodá parádne grády.

Ostnaté koliesko

Príjemná hračka, ktorú má praktický každý sex shop, ale ako alternatívu môžete využiť aj koliesko na vykrajovanie cesta. Len aby si partnerka potom nemyslela, že namiesto romantiky idete niečo variť a piecť. Takýmto kolieskom môžete k vzrušeniu dodať štipku bolesti, alebo ho použiť aj ako doplnok k masáži. Možností a variácií je naozaj mnoho a potešenie bude na oboch stranách.