Stolička

Prvá pomoc, ak chcete zmenu a nemáte čas príliš zapájať fantáziu. Stolička poslúži prakticky každej milostnej dvojici. Je to študentská alternatíva, keď nie je k dispozícii posteľ, ale rovnako dokonale osvieži dlhodobý partnerský stereotyp. Stolička pritom poskytuje oporu pre celý rad polôh. Môžete si sadnúť a partnerka na vás. Pokojne môžete stoličku využiť ako operadlo pre polovičku a vy si ju užijete odzadu. Rovnako môže na stoličku v stoji zdvihnúť nohu a vy vkĺznete do nej pod novou polohou. Bude to zábava, hra a pekný sex s fantáziou a bez námahy.

Stôl

Zaváňa dobrodružstvom, filmom, vášňou živočíšnosťou. Sex na stole je prezentovaný ako jedna z hlavných aktivít vo filme, ak sa chce znázorniť divoká sexuálna túžba. Preto sa nečudujte, že toto miesto si so živočíšnosťou spoj aj vaša polovička. A čo na to treba? Nič, iba ju nahú položiť na dosku stola. Ktorú je však lepšie prekryť obrusom, aby ju neoziabali kríže.

Hojdacia sieť

Toto už ne je len miesto, ale doslova sexuálna hračka. Leto sa blíži. Na terasu, záhradu, ale aj do bytu sa oplatí investovať peniaze do hojdacej siete. Nielenže poskytuje skvelú oporu pre havajský typ relaxu, ale je skvelá na erotické hry. Nie je nič krajšie, ako rozhúpať polovičku v sieti, pristúpiť medzi jej rozkročené nohy a vyžiť hojdačkový pohyb na intímne splynutie. Nadšenie bude dvojnásobné, ak sa môžete tejto hre oddať priamo v prírode.

Hojdačka na dvere

Kúpite ju v každom erotickom obchode. Výhodou je, že sa dá pripevniť na dvere a po zážitku opäť demontovať. Akoby sa u vás nič nedialo. Výhodou je, že v takejto hojdačke partnerka visí vo vzduchu a je priviazaná popruhmi. Preto hojdačka predstavuje aj ochutnávku hier s dominantným a submisívnym postavením. Ak po takom niečom túži, toto postavenie si naozaj užije(te).

Karimatka

Mnoho báb ju má aktuálne doma a nevyužitú. preto ju vybaľte a poď ho zacvičiť si s ňou milostné estrády. Podložka na cvičenie jogy je skvelou oporou pre kríže počas milovania. A prečo na zemi? Pretože je to dobrodružstvo, zážitok, cesta pre nové pocity aj polohy. A hlavne na dobrej karimatke sa naozaj skvele sexuje. Je pevnejšia ako matrac a jemnejšia ako podlaha. Takže aj bežné polohy budú na nej o niečo iné.