MENU
Menu

Sex a flirt Najlepšie podujatia, kde si užijete nahotu zadarmo

Striptíz je drahý, erotický salón neprívetivý, na nudapláž vás len tak okukovať nepustia a porno je už nudné. Našťastie netreba vešať hlavu, stále je na svete dosť chlapských podujatí. Dokonca lepších ako pivné festivaly, pretože tu sa servírujú nefalšované a živé nahé telá.

Najlepšie podujatia, kde si užijete nahotu zadarmo
Nahé bicyklovanie
Tú slávnu hádanku, aký je rozdiel medzi sexom a bicyklovaním sa snažia rozlúštiť naháči po celom svete. Nahé bicyklovanie prebieha vždy v júni a inak to nebolo ani v tomto roku. Zapojilo sa sedemdesiat krajín. Baby aj chlapi šliapu (do pedálov) absolútne bez chráničov. Je to pekný zážitok. A ešte lepší, ak ste v závese za penkou nahou ritkou.

Nahé divadlo
Balet, tanec, opera, sme si istí, že by vám to bolo jedno, ak by na javisko vycupitali nahé modelky. Tak presne s týmto nápadom prišiel Rafael Bonachela v januári tohto roka, keď predviedol nahé divadlo, choreografiu a výstavu nahoty. Dokonalé kultúrne podujatie. Na podujatie boli vstupenky rozchytané počas jediného dňa. A to napriek dress code, ktorý nemusel každému lichotiť. Nahé totiž muselo byť aj publikum. Ak ste zmeškali premiéru, nevadí, podobné zážitky našťastie Rafael plánuje prinášať pravidelne.

Letná love parade
San Francisco nie je len územím startupistov a študentov, ktorí na internátoch snívajú o svojom malom zázraku v digitálnej ére. Je to aj mesto voľnomyšlienkárov a milovníkov nahoty. To dokazuje každoročné podujatie leto voľnej lásky, ktoré organizuje Gypsy Taub. Nie je už úplne najmladší, ale má dar zlákať k svojej oslave aj mladé študentky a to už je úplne iný pohľad na svet.

Nahé čítanie
Myšlienka nahého čítania vznikla pôvodne v Chicagu, ale rozširuje sa veľmi rýchlo do celého sveta. Nahé baby dokazujú, že čítanie je sexi. K davom vyzlečených samičiek sa už pripájajú aj muži a my sa im vôbec nečudujeme. Toto podujatie má dokladovať rovnosť medzi pohlaviami a obvykle sa číta feministická literatúra. Ani to nám až tak nevadí. Nech má žena akékoľvek názory, ak má nahé trojky, sme ochotní počúvať aj o ich snoch močiť postojačky.

Erotické hody
Výborné miesto na to, aby ste vy boli oblečení a uspokojili svoj pohľad aj žalúdok. Nahá modelka ako misa obložená pokrmom je v súčasnosti asi najkrajší výstrelok zážitkovej gastronómie. Niekedy sú muži dokonca tak hladní, že sa pustia aj priamo do modelky, ale to už je potom trochu iný žáner ako len recepcia.

DISKUSIA
9.7. 2017 20:00
Diskusia