Rýchlovka
Nepredstavujte si žiadnu extra romantiku, sex v sprche býva pomerne rýchly. Nejde o to, aby sa do vzťahu pridalo korenie, ale aby ste neplatili veľa za vodu, zvládli to na minime priestoru a aby ste si neublížili. Ak to chcete predĺžiť, v sprche si dajte zahrievacie kolo a potom šup pod periny pokračovať.

Stabilita
Jedno z hlavných lákadiel sprchy - voda - je zároveň aj jej slabinou. Vytvára totiž klzké prostredie, čo pod nohami nie je žiadané. Najmä ak tam nie je iba jeden pár, ale rovno dva. Preto je vhodná protišmyková podložka, prípadne poloha, v ktorej máte istotu stability. Jedna noha hore už môže zaváňať nehodou.

Poloha
Spomínaná poloha je v sprche alfou a omegou dobrého sexu. Nemáte totiž priestor na veľké obracačky či úpravy počas rozbehnutej jazdy, takže stavte na istotu. Tými najobľúbenejšími sú stojace polohy spredu i zozadu, mierny predklon či sedenie v lone, ak máte v sprche stoličku.

Zvlhčenie
Aby v tých pár minútach všetko šliapalo tak ako má, myslite na zvlhčenie partnerky. Voda je totiž zradná a hoci pôsobí dojmom, že nahradí lubrikant, opak je pravdou. Navyše zmýva prirodzené zvlhčenie, takže ak to drhne, pomôžte si gélom na báze silikónu, ktorý je neabsorpčný. Mydlo nechajte bokom, to by pri zanesení do tela mohlo žene spôsobiť problémy.

Hygiena
A čo hygiena? Hoci idete do sprchy, nie je na škodu umyť sa vopred každý zvlášť. Rýchlovka v sprche má byť sexi a nie s prídavkom zmývania potu či utierania si intímnych partií pred očami toho druhého. Ale pokiaľ vám podobné úkony pri predohre nevadia, hor sa na to.