MENU
Menu
zdroj: Youtube
y

Sex a flirt Najkrajšie rosničky sveta: Aj búrky sú pri nich sexy

Sú ženy, ktoré aj zlé správy vedia podať tak, že sa z nich potešíte. Príkladom je počasie, na ktoré väčšinu života nadávame, ale radi si pozrieme aj správy o búrkach, daždi, či pekelnej horúčave, z úst sexice. Pri pohľade na ne vám bude horúco, aj keď budú hlásiť nízke teploty.

Chita Craft
Celý život hrávala tenis, jazdila na lyžiach, športovala a nakoniec namiesto športového spravodajstva obohatila predpoveď počasia. Dobre sa na ňu pozerá a je príkladom, že aj počasie sa dá podať omnoho zaujímavejšie, ako len pomocou čísel a grafov. Aj keď v jej prospech hrajú aj čísla v podobe 90 – 60 -90.

Yanet Garcia

a
Zdroj: Youtube

Túto babu sa oplatí sledovať nielen pri hlásení počasia. Mexická rosnička má milióny sledovateľov na Instagrame. Niektorí pozerajú Televisa Monterrey New špeciálne len kvôli nej. Keď sa postaví pred kamery, vytiahne tie dlhé nohy v podpätkoch a prsia ako dve krásky, je to zážitok. Na desať minút, ale vylepšia vám celý večer. Na svojej sociálnej sieti zasa teší pohľadom na to, ako sa obliecť do každého počasia. Najkrajšie obrázky sú samozrejme keď sedí na okraji bazéna, alebo na pláži a má toho na sebe čo najmenej.

Jackie Guerrido

a
Zdroj: Youtube

Pekné dievča, ktoré ušlo z domu pred násilníckym otcom. Opustila rodné Portoriko a presťahovala na Miami. Tu sa venovala dopravnému spravodajstvo v rozhlase, ale mediálna oblasť veľmi skoro pochopila, že táto baba má omnoho viac pozitív, ako len príjemný hlas. Chcelo ju to ukázať. V krátkej sukne a v celej postave. Kde sa to dalo najlepšie? Samozrejme že v počasí. Muži odvtedy nikdy nevedia, aké bude počasie, pretože keď sa objaví na obrazovke, žiadneho nezaujímajú slniečka ani teplé prúdy.

Maria Quiban

a
Zdroj: Youtube

Je dokonalým príkladom, že aj krásna žena môže byť vzdelaná. Rosničkou je na stanici KTTV v Los Angeles, ale okrem toho, že má vnady modelky, má vyštudovanú žurnalistiku. Meteorologické spravodajstvo v jej prevedení sú teda skutočne na profi úrovni. Jediný problém je, že keď sa ukáže na obrazovke, tak myslenie mužom padá do nohavíc a nedocenia jej profesionálny prejav.

Indra Petersons

a
Zdroj: Youtube

Patrí k tímu rosničiek na NBC News a nie je už najmladšia, ale je to žena, ktorá dokáže zaujať všetky generácie. Mnohí si ju pamätajú z čias, keď moderovala počasie v rannom programe CNN s názvom Nový deň. s ňou mnohým mužom začínal deň skutočne o erekciu vylepšený. Výhodou Indry Petersons je, že čím je dlhšie na obraze, tým sa nám deň vylepší. Bez ohľadu na to, aké bude počasie.

Sheena Parveen

a
Zdroj: Youtube

Narodila sa v Indii a je jedna z mála rosničiek, ktoré naozaj vyštudovali meteorológiu. Je teda fundovaná na podávanie presných informácií. Je hviezdou televízie NBC 4. Kráska s exotickým zjavom a prsiami, ktoré by ste chceli odhaliť, ale ona odhalí iba to, ako bude zajtra.