MENU
Menu
Masturbácia.

Sex a flirt Najhoršie príbehy: Ako môže skončiť nevinná masturbácia

Poverám o masturbácii veriť nemusíte. Nebudete mať z nej chlpaté dlane, nestratíte schopnosť plodiť deti, dokonca sa ani nepremeníte na obludu. Ale stať sa vám môže niečo omnoho horšie.

Problémy s políciou
Nepríjemný stret s políciou môžete vďaka masturbácii zažiť kdekoľvek. Príkladom je 35-ročný Austrálčan Keith Roy Weatherley, ktorý si pokojne masturboval vo svojom aute. Lenže si ho všimla polícia, ktorá sa domnievala, že má zbraň. Požiadali ho, aby vystúpil s rukami nad hlavou. Keith spanikáril, zaradil rýchlosť a dal sa na útek. Po dvadsiatich minútach ho zastavili. Zistili, že nemal zbraň, ale masturboval do nádoby s cestovinami. Dostal 600 eur pokuty a kus hanby.

Poškodený penis
Iba 33-ročný Robert Cheuvront sa na Floride rozhodol si trochu zamasturbovať. Príležitosť našiel v bazéne hotela, ktorý bol v noci opustený. Vytiahol penis a šupol ho do odsávacej pumpy. A to bola veľká chyba. Štyri hodiny ho nevedel vytiahnuť, kým neprišiel správca a pumpu nevypol. Napuchnutý a poškodený penis si vyžiadal hospitalizáciu.

Strata zraku
Týmto strašia rodičia mladíkov, ktorí si často siahajú do rozkroku. A pri masturbácii sa skutočne dá oslepnúť. Dôkazom je Ashok Rajamani. Išiel si spraviť dobre, tak ako mnoho ráz pred tým a zrazu prestal vidieť. Po hospitalizácii sa ukázalo, že orgazmus mu spôsobil prasknutie cievky v mozgu, ktorá mu zaliala zrakové centrum. Takáto situácia sa môže stať pri tlačení na záchode aj pri športe. Akurát Ashokovi sa stala pri masturbovaní.

Amputácia
Toto je najžalostnejší príbeh z parku. Hovorí o 41-ročnom Le Xingovi, ktorý našiel opustenú lavičku. Ľahol si na brucho a zistil, že lavička má diery. Hneď do jednej šupol penis. No len čo sa mu zväčšil, zistil, že priestor je píliš malý a penis nevytiahne. Privolaní záchranári sa najskôr snažili penis uvoľniť tým, že z neho vypustia krv. Nepomohlo. Museli odpíliť lavičku a vziať ju do nemocnice. Ani tu sa však už nedalo nič robiť a aj nechcel mať Le Xing do smrti lavičku za spoločníčku, musel podstúpiť amputáciu penisu.

Vražedná príroda
V noci 29. decembra 2009 sa Kevin Kirkland vracal v noci podnapitý domov. Cestu mu skrížil krásny strom, ku ktorému sa pevne priviazal a začal oň nahý masturbovať. Problémom bolo, že keď skončil, zistil, že sa sám nedokáže uvoľniť. Pri snahe o vyslobodenie si poranil zápästie a pravdepodobne omdlel.  Ráno ho našiel lesník mŕtveho. Umrel na podchladenie.