MENU
Menu

Sex a flirt Najdrahšie prostitútky sveta: koľko stoja?

Šliapať chodník je tá najnižšia liga. Podobne ako oslovovať ľudí na ulici s predajom parfumov. Vždy je však šanca vypracovať sa na vyššie pozície, kde sa už točia skutočné peniaze.

Cesta okolo sveta za všetky drobné
Priemerná kráska na Slovensku za orálny sex a rýchlu súlož skasíruje od 50 do 80 eur za hodinu. Týmto babám sa podarilo zachovať najstaršie remeslo, vrátane poctivej ručnej práce až do súčasnosti. Sú však aj kňažné, čo telo ponúkajú za nadštandardné ceny. Elita, ktorú majú prostitútky v Red light Districte vytapetované na stenách ako vzory.

Najdrahšie prostitútky sveta: koľko stoja?
Zahia Dehar
Exotika je skrátka drahá a nie je pre každého. Dievča menom Zahia Dehar už naznačuje, že dať ju na štyri a búšiť do nej odzadu, nebude lacný špás. Pozor páni, nie je to dievča na jednu noc. Ak ste sa zarazili o čom hovoríme, tak Zahia povýšila prostitúciu na úplne inú ligu. Jej telo musíte mať minimálne mesiac. Nie je lacnou babou, čo s ňou pokrčíte plachty v hodinovom hoteli.

Na druhej strane hovorí, že mesiac je tak akurát, aby vám ukázala, čo všetko s vami dokáže. Začína byť horúco pri tej predstave, aké divy dokáže v posteli, ale pot nás obleje, až keď príde účet začínajúci pri sume 32 000 dolárov plus luxusné výdavky pre slečinku, ktoré sa pokojne môžu vyšplhať aj na ešte vyššie sumy.

Najdrahšie prostitútky sveta: koľko stoja?
Loredana
Jej cena sa začínala pri cene 2000 dolárov za noc. Lenže závratne stúpla, keď sa prevalilo, že sa váľala v posteli aj Tigerovi Woodsovi. Vtedy jej cena vystrelila poriadne nahor. Dnes je ťažké si ju objednať bez niekoľkomesačného predstihu.

Šepká sa, že cenami hore nešla, ale vyberá si ako v aukcii, koľko chcú chlapi zaplatiť za to, aby skórovali ako Tiger. Bežná taxa, ktorú jej núkajú je aj 15 000 dolárov za noc. Muži, ktorí vedia dať milióny za auto nemajú problém pár tisíc oželieť aj za spolujazdkyňu, ktorá rada roztiahne nohy na každom odpočívadle.

Najdrahšie prostitútky sveta: koľko stoja?
Kassandra
Vo svete erotiky pôsobí ako fantóm. Naraziť na ňu je takmer nemožné. Je to luxusná spoločníčka najvyššej úrovne a pracuje výhradne na základe referencií. Dostať sa do jej lona len tak bez odporúčania je viac menej nemožné. Necháva si mužmi platiť luxusný život a cestovanie.

Neraz sa stane, že ak vám zdvihne telefón a súhlasí so službami, k cenníku si vypýta aj exotické prostredie niekde vo vilke na súkromnom ostrove. Ak súhlasíte, vystaví vám faktúru, ktorá začína pri cene 3000 dolárov za jedno číslo. Jej rozmarné výdaje idú prirodzene na vaše triko.

Ashley Dupre Lemon Basket Restaurant Grand Opening - Arrivals West Hollywood, California - 11.05.11 Mandatory Credit: FayesVision/WENN.com
Ashley Dupre Lemon Basket Restaurant Grand Opening - Arrivals West Hollywood, California - 11.05.11 Mandatory Credit: FayesVision/WENN.com
Zdroj: FS2
Ashley Dupre
Stala sa známou ako spoločníčka amerického guvernéra Eliota Spitzera. Patril k jej častým zákazníkom a údaj po odhalení priznal, že jej nalial do vrecka 15 000 dolárov počas množstva spoločných nocí.

Hovorí sa však, že to bolo až 80 000. Guvernérovi to zlomilo krk, no Ashley spravilo kariéru. Dostala so do Playboya a ďalších erotickým magazínov. Na remeslo ale nezanevrela a cena za spoločnosť je od 4000 dolárov.

DISKUSIA
26.9. 2015 8:00
Diskusia