Sex začína v spálni

Omyl, sex začína pri bežnej konverzácii v kuchyni, obývačke, na ulici. Ak chce muž začať ženu zvádzať, v spálni je žalostne neskoro. Už dávno pred tým musíte partnerku navnadiť nehou, bozkami, pocitom bezpečia. Nemyslite si, že ju vzruší ten moment, keď si dáte trenky dole.

Domnievate sa

Niečo ste čítali, možno ste aj niečo zažili. Lenže každá žena je iná. Muži sa často vo svojej pýche len domnievajú, že vedia, čo ich partnerke robí dobre. No a potom sa domnievajú, že aj tie orgazmy pred nimi len nepredstierajú. Máte ústa, spýtajte sa, čo má žena rada. Je chybou sa roky iba domnievať. A často mylne.

Máte svoj plán

Ani jedna žena nie je počas mesiaca ženou rovnakou. Čo to znamená? Preferencie ženy sa menia počas mesiaca. Občas má chuť na divoký živočíšny sex. Niekedy na rozmaznávanie, debaty a láskanie. Občas má viac citlivý klitoris, inokedy bradavky. Je chybou, ak k partnerke pristupujete len podľa jedného scenára. Pripravujete ju aj seba o príjemné chvíle.

Zameriavate sa len na fyzickú časť tela

Sex je rozhodne fyzická záležitosť. Lenže na to, aby bol zážitok z neho kompletný, je potrebné stimulovať aj myseľ. Preto je zbytočné, ak svoju snahu budete venovať len jej klitorisu, ak ju nedokážete vzrušiť správaním, slovami, vyznaniami. Vytvorte milostný príbeh a scenár. Vytvorte pre jej psychiku erotické prostredie a venujte sa nielen telu, ale aj mysli.

Preskakujete zvádzanie

To, že ste svoji neznamená, že polovička si neužije zvádzanie. Preto má väčšina dvojíc na dovolenke krajší sex, pretože sa partneri k sebe správajú viac ako zamilovaní. Skúste ju zvádzať aj v bežnom živote. Ak k nej budete totiž pristupovať ako k samozrejmosti, utrpí tým jedine milostný život. Každá žena je rada zvádzaná a ak to nerobíte vy, nájde sa nejaká bokovka, ktorá vás zaskočí. a to by ste nechceli.

Zameriavate sa len na klitoris

Je to prirodzene gombík slasti a hlavný spúšťač orgazmu. avšak je chyba spoľahnúť sa, že len správny prístup k nemu zaručí, že bude žena spokojná. Je to akoby ona zredukovala sex len na dráždenie penisu. Trochu málo, čo poviete? Presne tak vnímajú aj ženy milencov, ktorí sa sústreďujú hneď na to najcitlivejšie a ostatné vynechávajú.