V posteli to znamená, že budete vždy nedostatočný. Preto je lepšie spoznať najčastejšie chyby mužov v posteli skôr, ako si ich osvojíte aj vy.

Sex začínate až v posteli

Muži si pletú posteľ s ringom. Sex nemá presne vymedzené územie, kde sa musí odohrávať. Obmedziť ho na posteľ je chyba. Pretože v takom prípade nestihnete partnerku dostatočne navnadiť a stimulovať. Sex začína podľa žien dávno pred dverami spálne. Ako čas využijete o vás povie, aký ste milenec. Napríklad 30 sekúnd objatia u žien stimuluje aktívnu produkciu hormónov šťastia a lásky. Nenechajte si ujsť príležitosť navnadiť ju skôr.

Predpokladáte, že viete, čo chce

Ale reálne ste sa na to nikdy neopýtali. A možno ste sa aj niekedy spýtali, ale pred rokmi a odvtedy si idete stále svoje. Priority, chute aj tendencie žien sa môžu meniť. Pravidelne si aktualizujte jej list požiadaviek. Inak vyvoláte v žene pocit, že sa o jej túžby vôbec nezaujímate.

Máte svoj plán

Vy viete, čo chcete, čo by mala robiť, čo si obliecť, ako vzdychať, jednoducho máte predstavu, do ktorej chcete partnerku dotlačiť. Ide o veľkú mužskú chybu, ktorá dokonca môže vyústiť do rozpadu vzťahu. Pretože žena nechce byť v posteli niekým iným, ako už je.

Zameriavate sa len na fyzickú stránku

Je neodškriepiteľnou pravdou, že sex je do veľkej miery telesnou záležitosťou. Lenže ak chcete partnerke vyhovieť, nepôjde to len prostredníctvom stimulácie tela, bradaviek a dokonca ani klitorisu. Bude potrebné stimulovať jej myseľ. Vyvolať drajv, túžbu, inšpirovať ju. Ak sa vám podarí zobrať jej psychiku to siedmeho neba, v tesnom závese poputuje aj telo.

Preskakujete zvádzanie

A ženy ho naopak milujú. Mnoho mužov robí pri sexe chybu, že berú partnerku ako samozrejmosť. Aj to, že by im mala dať nohy od seba, pretože to patrí do akejsi knižnice partnerských povinností. Už nechcú o priazeň bojovať, snažiť sa zaujať a dávať partnerke pocit, že jej vlastne stále dvoria. Negatívne to poznačí sex, ale aj lásku.