A nielen jeden. Ich objavením a stimuláciou sa viete dopracovať k skutočne exkluzívnym pocitom. A to ako s partnerkou, tak aj sám so sebou.

Stačí trochu odvahy a šikovné ruky

Uvoľnite sa, začíname. Aj tak by mohol vyzerať začiatok výpravy za hľadaním mužského G bodu. Pretože sexuologička Susan Milsteinová upozorňuje, že muži majú v niečom nad ženami naviac. A to vďaka tomu, že nemajú len jeden bod G. Znie to šokujúco, ale majú ich dva. Prvým, akýmsi úvodným je prostata. Má enormné množstvo nervových zakončení a priama stimulácia dokáže vyvolať silný orgazmus. A to dokonca aj bez dráždenia penisu. Milsteinová dokonca tvrdí, že v prostate je toľko nervových zakončení ako v klitorise. Ale na mužskom tele je ešte jeden bod, ktorý toho dokáže dokonca ešte viac.

Skúste si nájsť vlastnú cestu

Susan Milsteinová radí mužom, aby žiadny z bodov rozkoše neignorovali. To znamená, že zapojenie prostaty by malo byť rovnakou súčasťou milostných aktivít ako je napríklad hladkanie, či trenie penisu. Pretože vďaka tomu dokážete zo sexuálneho pôžitku dostať naozaj maximum. No zároveň radí neobchádzať ani ďalší bod G, ktorý sa nachádza priamo na penise. Jeho lokácia je medzi uzdičkou a telom penisu. Tento malý kúsok na vašom tele dokáže vyvolať priam extázu. Ak sa správne uchopí a vie to s ním aj partnerka.

Od masáže až po trenie

Uzdička je veľmi pevná, ale súčasne aj citlivá časť penisu. Preto si zaslúži aj dostatočnú mieru pozornosti. Začnite naslineným prstom pri jej úpone na penis jemnú masáž. Okamžite zistíte, že je niečo inak. Akosi lepšie. Môžete experimentovať s tlakom, trením a skvelé je, ak sa práve na tomto mieste vie vaša partnerka „vyblbnúť“ jazykom. To presne je ten bod, od ktorého si muži povedia, že im vie partnerka spraviť dokonalý orál. Ak pritom zájde prstami aj k prostate, tak si môžete byť istý, že explodujete. A občas sa nedostanete ani k súloži. Ale vadiť vám to nemusí.

Čaro, ktoré dokážete zažiť aj pri sexe

Bod G pri uzdičke počas sexu môžete aktivovať v polohách so zvýšením trením vo vagíne. Jednou z nich je napríklad klasický misionár, ak si dá partnerka pod zadok malý vankúšik. Zároveň je však veľmi dobré, ak máte partnerku, ktorá vám napríklad pri milovaní spraví masáž bodu G v podobe prostaty aj prstami. Zvládne to aj pri misionárovi. Stačí len trochu chcieť a namiesto držania zadku vkĺznuť aj priamo medzi jeho polky. Titul dokonalej milenky jej neujde. Navyše ak to nezvláda, bod G dokáže aktivovať celkom efektívne aj masturbácia.