Keď sa do spálne vkradne sklamanie

Asi sa zhodneme na tom, že u muža nie je dôležité to, aby mal najväčší penis na svete. Nie každej žene je totiž po vôli extrémny objem údu a jeho nadmerná veľkosť môže priniesť rôzne problémy a nepohodlie pri sexe.

Horšie situácie nastávajú vtedy, ak sa partner nemôže pochváliť ani centimetrami a navyše má problémy dosiahnuť erekciu. Ak sa problémy so stoporením penisu opakujú častejšie, netreba ich brať na ľahkú váhu.

Môže totiž ísť o chorobu s názvom erektilná dysfunkcia. Pri nej muž nie je schopný dosiahnuť dostatočne kvalitnú a dlhotrvajúcu erekciu. Z tohto dôvodu nedokáže sexuálne uspokojiť partnerku, vďaka čomu krachujú aj tie najpevnejšie vzťahy. V dnešnej dobe je totiž základom každého zdravého fungujúceho spolužitia dvojice aj kvalitný a pravidelný sex. Pri tejto chorobe totiž netrpíte len vy, ale aj psychika vašej polovičky.

Mužská nočná mora: Nedostatočná erekcia nie je koniec sveta
Zdroj: PR foto

Za poruchami erekcie môže byť aj bohémsky život

Impotencia sa v dnešnej dobe oficiálne považuje za chorobu. Už sú našťastie preč časy, kedy sa starší muži po dosiahnutí štyridsiatky museli zmieriť s tým, že sa do ich spálne bude vášeň vkrádať sporadicky. Práve táto veková kategória je ňou najviac ohrozená.

Aj keď za to môže aj samotné starnutie, v najčastejších prípadoch ide práve o nepríjemnú erektilnú dysfunkciu. Ako sa však muž v najlepších rokoch k nej dopracuje? Možných faktorov porúch potencie je veľmi veľa, no najčastejšie ide o zlý životný štýl.

Mužská nočná mora: Nedostatočná erekcia nie je koniec sveta
Zdroj: PR foto

Mali by ste myslieť na to, že prehýrené noci plné alkoholu a nedostatok zdravého a kvalitného spánku sa vám môžu v konečnom dôsledku negatívne vrátiť v podobe straty schopnosti udržania erekcie. Aj to totiž dopomáha k zúženiu ciev a následnému nedostatočnému prekrveniu pohlavných orgánov. Preto je dôležité, aby ste nezabúdali na pravidelné športovanie, zdravé stravovanie a výhýbanie sa stresovým situáciám.


Depresia a únava erekcii nepomáha

Dnešná doba je poznačená rýchlym životom, v ktorom majú prioritné postavenie skôr kariérny rast či spoločenský rebríček pred dôležitejšími hodnotami. Často zabúdame na to, čo je pre našu dušu a telo naozaj dôležité. Večný stres doma či v práci, nedostatok oddychu či nepravidelný jedálniček sa neskôr určite negatívne odrazia aj na našom zdravotnom stave. To všetko býva spojené aj s problémami so stoporením penisu.

To, že erekcia pri sexuálnom vzrušení štrajkuje je signálom, že niečo nie je v poriadku. Tak, ako vám nefungujú nohy či mozog večer pri únave, nemôžete čakať spoľahlivé výkony ani od vášho mužského nástroja. A povedzme si pravdu, povedať žene pred nocou plnej vášne, že ste unavení a ide sa spať, nie je to najlepšie riešenie.

Schopnosť udržať erekciu môžete stratiť aj pri depresiách či iných psychických problémoch. Stačí byť rozčúlený alebo mať myseľ zaťaženú inými vecami z vášho namáhavého dňa a žena dostane dnes večer košom.

Tabletky na erekciu nemusia byť tabu

Najlepším spôsobom, ako bojovať proti nedostatočnému rastu penisu, je siahnuť po kvalitných a dostatočne účinných tabletkách na erekciu. Tých je v dnešnej dobe na trhu obrovské množstvo a oproti minulosti majú muži lepší výber. Dôležitým faktorom je aj ich finančná dostupnosť. Ešte pred pár rokmi ste si museli pripraviť na ich nákup takú sumu, že to odradilo väčšinu z nich.

Problémom však ostáva ich zadováženie. Množstvo z nich je totiž viazaných na lekársky predpis, čo je spojené s nepríjemným vysedávaním v ordináciách, stanovením diagnózy od lekára a následné vyzdvihnutie vo verejných lekárňach. Tam sa o chúlostivých problémoch môže dozvedieť ktokoľvek zo známych.

Vhodné je si prečítať reakcie ostatných pacientov s jeho fungovaním a hlavne so skúsenosťami s jednotlivými prípravkami. Najčastejšie aktívne látky sú Sildenafil citrát alebo Vardenafil, ktoré dokážu rozširovať krvné cievy a zvýšiť prekrvenie pohlavných orgánov. Tieto látky však môžu spôsobovať silné vedľajšie účinky, preto sa neradno s ich užívaním zahrávať.

Mužská nočná mora: Nedostatočná erekcia nie je koniec sveta
Zdroj: PR foto


Alkohol a tabletky sa nemajú spolu radi

Ako sme už spomenuli, za hanbou v posteli spôsobenú zlyhaním muža v intímnych chvíľach môžu aj bujaré večierky spojené s veľkým množstvom drinkov. Alkohol je totiž častým dôvodom sklamania ženy, ktorá celý čas čakala na vzrušujúce vyvrcholenie večera. Ak to preženiete s alkoholom, nepomôže vám ani parádna priemerná dĺžka penisu v triezvom stave.

Nemôžete sa už spoliehať ani na tabletky na erekciu. Tie sa neodporúča užívať v kombinácii s alkoholickými nápojmi, ktoré znižujú ich účinky alebo ich môžu oddialiť až o niekoľko hodín. To platí aj o konzumácii mastných jedál, čiže by ste mali myslieť na to, že poriadne mastný kus mäsa pred sexom vám nemusí spôsobiť len žalúdočné problémy.


Prinavráťte svoju mužnosť aj bez chémie

Nie ste fanúšikom chemických koktejlov v liekoch na predpis? Impotenciu môžete poraziť aj inými spôsobmi.

Jedným z nich je vyhnúť sa jej zdravým životným štýlom. Pomôže aj športovanie či iná forma aktívneho pohybu. Stále totiž platí veta, že v zdravom tele zdravý duch. Nielen, že takto zvýšite vašu sexuálnu výkonnosť, budete navyše aj viac atraktívny pre ženské pokolenie. Aj ten najväčší penis na svete vám bude nanič, ak ste pre vašu polovičku nedostatočným lákadlom. Môže sa stať, že “unavená” bude tentokrát ona, aj keď vy ste práve dnes vo skvelej kondícii.

Mužská nočná mora: Nedostatočná erekcia nie je koniec sveta
Zdroj: PR foto

Ďalšou možnosťou je séria Kegelových cvikov na posilnenie panvového dna, ktorými sa môžete inšpirovať na internete. Pôvodne boli vyvinuté pre ženy, no ukázalo sa, že mužov dokážu zbaviť problémov s nedostatočnou erekciou aj predčasnou ejakuláciou.

Obľúbeným a  dostupným spôsobom sú kvalitné prírodné doplnky stravy, ktorých zloženie je špeciálne nakombinované na podporu prekrvenia penisu.

Vďaka svojmu zloženiu bez akýchkoľvek pridaných chemických látok, nie sú doplnky stravy spojené so žiadnymi nepríjemnými vedľajšími účinkami. Treba však počítať s tým, že vo väčšine prípadov fungujú len krátkodobo a samotný problém do budúcna nevyriešia.

Veľkou výhodou je jednoduchá dostupnosť bez lekárskeho predpisu cez internetové obchody, takže sa nemusíte červenať pri okienku v lekárni. Skôr, ako si produkt objednáte, zistite si dostatok informácii, kto je oficiálny distribútor,aaké skúsenosti majú s vybranými tabletkami na erekciu ďalší muži. Vyhnete sa tak sklamaniu a zbytočne minutým peniazom, na produkt, ktorý nemusí byť určený pre vás.

Problémy s erekciou nie sú koniec sveta a čím skôr sa spamätáte a začnete konať, tým skôr uvidíte zlepšenia a spokojnosť vašej partnerky.