Bezpečie

Pocit bezpečia je jeden z najhlavnejších k tomu, aby sa žena cítila pri sexe šťastne, uvoľnene a aby rýchlo a kvalitne dosahovala orgazmy. Pre ženu je jednou z najkrajších stimulácií pocit bezpečia. Ten dokážete pri sexe vytvoriť mužným prístupom. Uspokojením, objatím, pohladením. Pocitom, že sa o vás žena môže oprieť a spoľahnúť. Pre intimitu je to mnoho dôležitejšie ako to, akým erotogénnym miestom začnete stimuláciu.

Rozprávanie v posteli

Ak chcete inováciu v oblasti sexuality, tak sa skúste v posteli nielen maznať, ale aj rozprávať. Choďte napríklad do postele o niečo skôr ako je bežné a poriadne sa porozprávajte. O živote, o vašom dni, o plánoch. Nielenže sa budete spoznávať na intelektuálnej úrovni, ale práve takéto rozhovory vytvárajú v tele procesy, vďaka ktorým budete chcieť nie len sex, ale ho aj intenzívnejšie prežijete. Vyskúšajte aj na vlastnej koži.

Miestnosť na sex

Nie každý má takúto možnosť, ale ak áno, tak stojí za to. Prípadne aspoň samostatný kútik, kde sa budete oddávať sexu. Pretože obvykle každá činnosť má svoj vlastný priestor od varenia až po kúpanie no a sex je tak trochu akoby príživník každej miestnosti, najčastejšie spálne. Aj v nej si skúste vyhradiť priestor vhodný len na sex. Al máte k dispozícii malú miestnosť, o to lepšie. Môžete ju mať od romantickej až po drsnú. Jednoducho to zmení celý intímny život, ak budete mať na sex stabilný priestor.

Skúste si vymeniť úlohy

Diskusia o rovnosti pohlaví a sexuálnej orientácii je stále aktuálnou témou. A aj preto mnoho mužov a žien, ktorí sú síce sexuálne jasne vyhranení, občas zatúži po inom zážitku. Na tom nie je nič zlé, prejaviť pri sexe aj svoje skryté energie opačného pohlavia. Teda muži tú ženskú a ženy tú mužskú. Výsledkom je, že môžete s partnerkou prežiť unikátny sex napríklad v dámskom prestrojení. Alebo v kúskoch oblečenia, ktoré vás na žene vzrušujú. Vyskúšajte túto metódu, otvorí vám to prístup k nepoznaným pocitom.