MENU
Menu

Sex a flirt Máte veľký penis? Na toto si dávajte pozor

Príroda vás požehnala veľkosťou, ktorú vám tajne v sprchách posilňovne závidia všetci muži. A nehovoríme o bicepse. Ako všetko, aj nadrozmerný kanón v nohaviciach nemá len svetlé stránky. Hlavne ak ide o používanie, nielen o parádu.

Máte veľký penis? Na toto si dávajte pozor
Uf, to je ale nálož
Musíte počítať s tým, že ak si dáte pred sexom dole nohavice a ste naozaj veľký, teda nad 20 centimetrov, tak aj žena so skúsenosťami môže byť ohromená. Dokonca ju môže zlomiť aj strach, či sa do nej vojdete. A tu je problém číslo jedna. Pochybnosťami skrehnutá žena sa úplne nevzruší, čím sa prienik ešte zhoršuje. Pretože domnienka, že ženy milujú iba veľké nástroje, je mylná. Väčšina z nich dostane strach. Pomôže len dlhá masáž, roztápanie ľadov, pomalá súlož a niekedy aj lubrikant.

Šialená módna vychytávka: Muži si nechávajú bieliť penis

Nikdy nie naplno
Zatiaľ čo chalani s malým gašparkom môžu súložiť, ako sa im zachce, striedať polohy od výmyslu sveta a ísť, ako sa povie, na doraz a naplno, ak ste velikán, vy sa musíte správať ako gentleman. To znamená, že sex bude pre vás milovaním a nie snahou nastoknúť sa celý žene do niektorého z otvorov. Musíte počítať s tým, že do niektorej frajerky sa jednoducho nemusíte zmestiť celý.

Pohybom k lepšiemu sexu. Čo cvičiť, aby ste ho mali žulový?

Pozor na prezervatívy
Štandardné penisy s adekvátnou priemernou hrúbkou nemajú s pánskou ochranou žiadny problém. Ak ste nadštandard, tak vám samozrejme nesadne štandardné číslo. Nasúkate sa síce aj do menšieho „obleku", ale bude to utrpenie. Na dĺžku sú prezervatívy viac tvárne ako na hrúbku. Ak vás totiž začne zvierať na penise guma, je po zábave. Nepríjemný pocit zo škrtenia, dokonca až bolesť pri obzvlášť pevnej erekcii je bežná vec, s ktorou sa „statnejší" muži stretávajú.

Soche siahajú na penis tisíce žien, takto jej ho vyleštili

Nebuďte príliš namyslený
Ženy majú rady, keď chlapa v sebe aj cítia. No k mužom s veľkou nádielkou majú jednu výhradu. Ňou je centrovanie sa na svoje telesné kvality. Často sa stretávajú s tým, že muž si myslí, že na dobrý sex stačí jeho telesná výhoda. No to je omyl. Sex musí byť empatický, príjemný, taký, ako ho baba chce. Pretože, pravdupovediac, žiadny chlap nemal ešte tak veľký úd ako vie vyrobiť továreň na erotické hračky. A ak by ženám išlo iba o centimetre, chlapov nepotrebujú. Myslite na to, keď sa budete opäť prezentovať veľkosťou.

DISKUSIA
20.1. 2018 20:00
Diskusia