Odďaľovanie orgazmu
Technika, ktorá sa bude páčiť nielen submisívnym ženám, ale prakticky každej. Predstavuje však pre ženu submisívnu pozíciu, pretože vy rozhodujete o jej orgazme. Nenecháte ju vyvrcholiť, ale pravidelne v najlepšom prerušíte dráždenie. Vy rozhodnete, kedy sa urobí. Výsledkom je silnejší orgazmus aj podriadenie, ktoré subinkám lahodí.

Zviazanie
Stačí vám namiesto vyžehlenej košele prísť do spálne s povrazom a ona sa roztopí. Tak reagujú subinky na očakávanie, že im zápästia priviažete k posteli a budete si s nimi robiť, čo sa vám zapáči.

Výprask
Môžete mať v zásobe aj bičíky, placačky, ale poslúži aj pevná chlapská ruka, aby jej zadok dala do laty. Pár rán na holú a ona bude výskať blahom. Mnohým ženám, ktoré mali problémy s orgazmom pomohla práve táto metóda. Objavili totiž v sebe stopy subinky.

Pozícia fenky
Je to trochu vyšší level, ale ak máte doma vôdzku na psíka, subinka sa poteší, keď ju do nej zapriahnete. Aj keby mala pendlovať len medzi spálňou a obývačkou, jej ohanbie bude vlhké túžbou a vzrušením.

Hra s ľadom a voskom
Dva extrémy, ktoré v spálni dokonale fungujú na submisívne ženy. Masáž ľadovými kockami a potom pokvapkať pokožku horúcim voskom. Kombinácia, ktorá dokáže v žene poriadne vybičovať sexuálny apetít.

Nútená masturbácia
Vy sa potešíte pohľadom a pre ženu je to do istej miery ponižujúce, ak musí pred vami ostať s nohami od seba a uspokojovať sa sama. Ale subinka sa práve v tejto pozícii bude vyžívať. Aj keď bude namietať, trvajte na svojom. Ukáže vám, čo v nej je.

Vibračné nohavičky
Ide o to známy trik. Ona má na sebe vibračné nohavičky a vy k nim diaľkové ovládanie. Prechádzka v parku tak dostane úplne iný rozmer. Uvidíte, ako bude takéto vibrovanie prežívať na ulici a aký to bude mať efekt, keď otvoríte nakoniec dvere spálne.

Scenár sexu
Vy ho naplánujte, zrežírujte a ona sa prispôsobí. Subinku najviac poteší, ak nebude vedieť, do čoho ide. Scenár musí byť o niečo bohatší ako len to, že si ľahne a dá nohy od seba. No znásilnenie, pozícia školáčky, sekretárky, sestričky, to všetko sa hodí medzi nápady.

Ponižujúce oblečenie
Pokojne ju navlečte do oblečenia ako sú roztrhané pančuchy, obliate tričko, dajte jej staré tepláky. Alebo naopak vyberte niečo, čo vás vzrušuje, ale môže sa v tom cítiť ako ľahká žena. Bude to korenie pre vaše intímne zážitky.

Drsný slovník
Bez neho to nepôjde. Pozor len, aby ste aj slovník na hranici vulgárnosti nevyslovovali nežne, ako keď práve zamilovaný muž vyznáva lásku. Inak to nedopadne úplne dobre.