MENU
Menu

Sex a flirt Máte horší sex? Pozrite sa na možné príčiny

Už s partnerkou neprevetrávate periny tak často a kvalitne ako kedysi? Môže byť za tým niektorá z nasledujúcich príčin. Pozrite sa, prečo je váš sex horší a zriedkavejší.

Máte horší sex? Pozrite sa na možné príčiny
Netrávite dosť času spoločne
Tráviť spoločné chvíle aj mimo postele sa oplatí, pretože investícia času a energie do vzťahu sa vám vráti v podobe kvalitného sexu a pocitu šťastia vo vzťahu. Aj keď ste vyťažení, skúste si nájsť čas na to, aby ste išli spolu na večeru, na prechádzku, na kultúru alebo si spoločne zašportovať.

Necítite sa dobre vo vlastnom tele
Nadváha, nízke sebavedomie a strach zo zlyhania sú časté príčiny, prečo sa ľudia nedokážu pri sexe odviazať a užívať si ho naplno.

FOTO: Najsexy babička sveta: Jej vek neuhádnete 

Neviete čo chcete, alebo to neviete povedať
Nespokojnosť zo sexu môže prameniť aj z toho, že partnerke neviete povedať, čo chcete, alebo ani sami presne neviete, čo od sexu očakávate. Na to, aby ste si mohli sexuálnu rozkoš užívať naplno, musíte mať svoje telo dobre preskúmané a preto masturbujte. Bez ohľadu na vek je potrebné občasné rande s „pravačkou", aby ste zistili aké pohyby sú vám je príjemné.

Prechádzate náročným životným obdobím
Nová práca, dieťa, stavba domu, chorí rodičia, či iné náročné životné situácie, ktoré prinášajú stres a únavu, sa môžu podpísať pod nižšiu kvalitu vášho sexu.

Hotová tragédia? Tak pekná kočka a nikde sa neholí

Ste závislí na technológiách
Z toho, že máte zlý alebo žiadny sex môžete viniť aj moderné technológie. Ak zaspávate s mobilom, tabletom, či notebookom v posteli, všetka sexuálna atmosféra sa vytráca. Aj televízor v spálni môže negatívne ovplyvňovať kvalitu vášho sexu i spánku. Skúste udržať spálňu čistú od technológií a uvidíte, že keď budete v posteli iba spať a sexovať, oboje bude zrazu lepšie.

Nemáte chuť
Znížená chuť na sex môže byť zavinená fyzickými i psychickými zdravotnými problémami. Aj určité lieky môžu mať zlý vplyv na libido.

DISKUSIA
31.5. 2019 19:00
Diskusia