Paroháč má rád okolo seba živo

A hlavne v spálni. Ak sa povie trojka, tak on si málokedy predstaví, že bude hrať prvé husle. Práve naopak, jemu sa naladia struny na ten správny koncert vtedy, ak vidí iného virtuóza, ktorý si zahrá na jeho „pódiu“. Paroháča (v angličtine „cuckold“) totiž sexuálne priťahuje, ak vidí svoju partnerku súložiť s cudzincom. A prináša mu pozorovanie často viac potešenia, akoby sa mal k rozvášnenej dvojici pridať.

Opak žiarlivosti

Nie vždy sa však muži, ktorí nechajú svoje ženy na prenájom alebo požičanie, stretli s pozitívnou reakciou zo strany partnerky. Je pravda, že muži sú v tomto jemne benevolentnejší. Pretože ak by nám tá naša dovolila pravidelné úlety, ani by nám nevadilo, že sa na vás pozerá. Ženy však často vnímajú situáciu inak. Chcú vašu vernosť a aj ony chcú ostať verné. Avšak ak ste skutočný paroháč, je potrebné to partnerke povedať v začiatkoch. Nech si nerobí ilúzie o vašej erekcii. Pretože u paroháča je práve značne spojená s túžbou vidieť jeho polovičku, ako do nej vstupuje iný muž.

Kde sa to všetko začalo?

Traduje sa, že kráľ Lýdie v Malej Ázii menom Sadyatta (žil v 7. storočí pred Kristom) bol tak nadšený a okúzlený vzhľadom svojej nádhernej ženy, že sa chcel pred ostatnými chváliť a robilo mu dobre, keď sa pred inými mužmi ukazovala nahá. Bol potešený, keď ostatní mohli vidieť a obdivovať, akú nádhernú ženu má doma. On však nedovolil, aby s ňou súložili, ale rád si užíval potešenie, ako jej nahota iných vzrušuje. A odvtedy sa ukázalo, že nie je jediný, kto sa rád pochváli.

Ideálne je zájsť na párty

Paroháč to nemá doma vždy jednoduché. Nie je totiž vždy jednoduché zabezpečiť si takéto súkromné divadlo v spálni. No ak vás tento spôsob intimity láka, presne pre vás sú ako stvorené swingers párty. Nielenže sa tu môžete pozerať na iných, ale spokojne sa nechajte vidieť a viete tu toho aj dosť zažiť. Nie, nie je to pre každého. No kto túži zažiť, aké je to byť paroháčom, tak sa podobnej seanse nevyhne.