Skúste to s dychom

Dych je mocnejší nástroj, ako si myslíme. Už len fakt, že bez neho nevydržíme viac ako pár minút, nahráva tomu, že je pre náš život nesmierne dôležitý a ak ho ovládnete, začnú sa diať skutočne neuveriteľné veci. Ako napríklad, že začnete mať viacnásobný orgazmus.

Základom je neejakulovať

Ak sme hovorili o dychu, tak to bude váš najlepší pomocník vo chvíli vyvrcholenia. Aby ste nevyvrcholili tak, že vystreknete semeno. Pretože to len moderná civilizácia spojila ejakuláciu muža s orgazmom. Starí jogíni v Indii by vedeli rozprávať, ako to bolo. Kedysi aj muži mohli mať orgazmov koľko chceli a ejakulovať len vtedy, keď chceli rozšíriť rady svojej rodiny. Avšak akosi spohodlneli a ejakulujú pri každom orgazme, čím sa ale oberajú o viacnásobné potešenie. Preto je na čase to znovu oddeliť A to ide pomocou dychu.

Predýchajte ejakuláciu

Základným postupom je, aby ste pár sekúnd pred orgazmom uvoľnili telo, začali zhlboka dýchať a súčasne stiahli svaly panvového dna ako keď chcete zadržať močenie. Výsledkom by po čase tréningu malo byť, že pocit orgazmu jednoducho akoby rozdýchate hlbokými nádychmi do celého tela, ale neejakulujete. Pozor, kým toto začnete robiť v praxi s partnerkou, najprv postup trénujte nie dni, ale roky. Pretože pri zlyhaní si zavaríte na otcovskú dovolenku.

Skúste viac stimulácie

Ak nie je postup s dychom vaša šálka kávy, môžete skúsiť aj iný tip. Tu však bude potrebné zaangažovať aj partnerku. Prvý sex si môžete dať len tak na klasiku. No ten druhý, krátko po prvom, si zaistíte tak, že na vaše zmysly bude partnerka pôsobiť značne intenzívne. Napríklad pomocou fetišu, sexi negližé, rozprávania príbehu, čohokoľvek, čo vás vzrušuje. Môžu to byť samodržky, korzet, vysoké podpätky. Vďaka tomu dokážete svoj mozog opäť inšpirovať k vzrušeniu prakticky okamžite po vyvrcholení a penis vám začne tvrdnúť. Stačí len vyskúšať a viac si užívať.