MENU
Menu

Sex a flirt Masturbujte lepšie: Päť tipov pre osamelých chlapov

Možno nemáte frajerku, alebo sa spamätávate z rozchodu. Tak, či onak, nemáte práve najaktívnejší sexuálny život. A ak vám to chýba, tak je niekedy lepšie vystačiť si sám, ako baliť len tak náhodne. Navyše niekedy si užijete rýchlejšie a lepšie vlastnoručne.

Masturbujte lepšie: Päť tipov pre osamelých chlapov
Skúste lubrikáciu
Lubrikačný gél nie je len na análny sex. Práve single chlap ocení jeho kvality. Prečo? Pretože zážitok s Ančou Dlaňovou sa nedá porovnávať nasucho a keď si kvapnete medzi prsty trochu lubrikantu. Sklz je lepší, a aj vaše potešenie. Potom už len regulujete zovretie a užívate si naplno. Dobrý lubrikant stojí pár eur. Určite menej ako jedno rande s neistým koncom.

Masturbujete príliš často? Zistite, či máte problém

Skúste ovocie
Nie je nič zlé na tom spraviť si z ovocia erotickú hračku. Ženy takto zneužívajú mrkvy a uhorky, chlap si užije napríklad vďaka banánu alebo zohriatemu melónu. Pri banáne je to jednoduché. Stačí iba odkrojiť koniec a trochu vydlabať. Pri hrách so zeleninou a ovocím môžete experimentovať do sýtosti, ale je dobré dať si prezervatív. Niekedy neviete, na čo môžete mať alergiu.

Košeľa na masturbovanie JerkShirt: Vďaka nej vás nikto pri „tom" neprichytí

Skúste to obojručne
Ktorú ruku používate? Každý chlap odpovie rýchlo. Ale skúste to obojručne. Ľahnite si na posteľ a poď ho do toho. Nebojte sa jednou rukou ísť klasiku a tou druhou rukou si napríklad doprať malú masáž. Alebo si stimulujte bradavky. Prečo by to nemal byť ešte vylepšený zážitok?

Masturbácia: Koľkokrát denne je tak akurát?

Spravte si to, čo ani ženy nezvládnu
Existuje jeden trik, ktorý je síce medzi mužmi trochu tabu, ale verte či nie, ak si s ním neporadíte sami, málo žien vám ho urobí. Je to masáž prostaty. A pekne z vnútra, cez konečník. Prstom smerom na stranu k bruchu. Ak tento malý trik zapojíte ku klasickej masturbácii, uvidíte, aký to bude ohňostroj. Zistíte, že na mnoho pekných vecí ste vlastne sebestačný.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
5.11. 2018 20:00
Diskusia