Pozrite si, ako sa to robí
Masturbáciu vo vzťahu treba prestať vnímať ako techniku slamených vdov a vdovcov. Povýšte ju na spoločný zážitok. Uspokojiť sa navzájom má tiež svoje čaro, ale ak bude ženská masturbácia súčasťou spoločného sexu, máte vyhraté. Ak túto vec neobjavila vaša partnerka sama, skúste jej napríklad najbližšie nasmerovať prsty do lona. Potešenie budete mať väčšie obaja.

Nie ste vibrátor
Možno ste si všimli, ako málo vibrátorov sa v skutočnosti ponáša na pravý mužský penis. Obvykle majú rôzne výstupky, krúžky, tvary. Cieľ je jediný, aby okrem vagíny stimulovali aj klitoris. No a to mužský penis dokáže len pri niektorých polohách. Preto je žiaduce, aby si partnerka v ostatných prípadoch pomohla prstami. Zažije sama explozívne pocity a aj vás jej orgazmus poteší.

Skúsite nové pomôcky
Dráždiť sa samozrejme partnerka nemusí len rukami. Vibrujúce zariadenia na klitoris môže použiť na masáž ako pri misionárovi, tak aj pri polohe odzadu. Stačí maličkosť a zrazu to znamená, že ste sa vydali smerom k poznaniu a rozkoši.

Pohľad, ktorý chce každý
Ak žena začne popri sexe s vami aj masturbovať, neberte to ako negatívum, že nie ste dosť dobrý. Vnímajte to ako príležitosť, prežiť sex krajší s menšou námahou. Azda najkrajšia poloha, ktorú vám môžeme odporučiť je na koníčka. Ak sa v nej pustí do masturbácie, vidíte skutočne všetko. Sex ako v porne, jej prsia, blažený výraz, nahé telo a dokonca aj uspokojovanie. To je ako mať pustené minimálne štyri porno filmy na jednej obrazovke. Potom si už len dať pozor, aby ste to nepustili aj vy. Skôr, ako treba.

Ušetríte čas
Muži sú pri sexe omnoho rýchlejšie uspokojení ako ženy. Minimálne 15 minút milovania, aby žena dosiahla vyvrcholenie však vie práve pomocou masturbačných techník skrátiť. To znamená, že aj rýchlovku si užije a vy už nebudete musieť premýšľať nad tým, ako vydržať ešte dlhšie. Jednoducho nech si chvíľku aj ona sama pomôže.