MENU
Menu

Sex a flirt Masturbuje každý, takto často sa robí vaša suseda

Je dobre známe, že bez masturbácie sa neobíde prakticky nikto. Spraviť si dobre na vlastnú päsť nie je vôbec zlé. Ak to neprekračuje určité medze. Robí to však každý a každá. Presne tak, aj suseda, ktorú denne obdivujete, a chceli by ste ju pre seba. Je však možné, že keď ju vidíte, je len pár minút po orgazme.

Masturbuje každý, takto často sa robí vaša suseda
Mileniáli milujú masturbáciu
Mileniáli sú generáciou technologickou, hipsterskou, inovatívnou a najviac milujúcou masturbáciu. Nie je celkom isté, či je možné nájsť priamu súvislosť medzi záľubou v masturbácii a chuťou si vychutnávať život, ale mileniál masturbujú najčastejšie. Prieskum medzi ľuďmi vo veku 18 až 24 rokov potvrdil, že až 57 percent z nich masturbuje raz týždenne, čo je očividne viac, ako v iných vekových kategóriách.

Na čo ženy myslia, keď si robia dobre? Vieme odpoveď

Masturbuje celý svet
Len si to predstavte. Bývate v paneláku, máte v jednom vchode približne 20 bytov, a je viac ako pravdepodobné, že v každom z nich niekto aspoň raz denne masturbuje. Aj tá sexi blondína, čo ju vídate, aj tá vnadná mamina, čo má prsia ako malé melóny. Spoločnosť TENGA, výrobca masturbačných vajíčok pre mužov a hračiek pre ženy, totiž prišla s výskumom, ktorý obsiahol skupinu ľudí vo veku od 18 do 74 rokov v 18 krajinách sveta. Na prieskume sebalásky a uspokojenia sa zúčastnilo 13-tisíc respondentov a výsledky sú jasné. Masturbuje nad 90 percent mužov a nad 70 percent žien.

Čo si ženy najradšej vkladajú "tam dolu"?

Ako často masturbovať?
Najčastejšie ľudia masturbujú raz do týždňa. Nie je však obmedzená frekvencia a masturbácia u mužov dokonca výrazne prospieva k zníženiu výskytu rakoviny prostaty. No a správne je masturbovať toľko, koľko vás baví, no nie tak veľa, aby to bola aktivita, kvôli ktorej musíte odkladať povinnosti, inú zábavu alebo napríklad skutočný sex. Vtedy je to už nepríjemná závislosť.

Ste chronický onanovač? Trpíte aj týmito príznakmi

Ženy masturbujú menej, ale často
Sexualita je u každého iná, ale konečne padol mýtu, že muži sú tí, ktorí túžia viac. Ženy ich, čo sa týka masturbačných praktík, dobiehajú. Takže nie je žiadne tajomstvo, že aj vaša kamoška sa pravidelne uspokojuje, akurát to nie je téma, o ktorej hovorí. A skúste si predstaviť, že by miesto erotickej pomôcky uvítala spoluprácu. Najväčšie šance máte práve u mileniálky, ktorá má rozhodne najbližšie k sebaukájaniu.

DISKUSIA
26.5. 2018 22:00
Diskusia