Masáž penisom, nepoznané potešenie

Keď sa povie masáž, obvykle si predstavíme tú rukami. V prípade erotických masáži od žien aj verziu nuru, pri ktorej sa žena do masírovania pustí celým telom. No masáž penisom je predsa len trochu nezvyklá verzia kontaktu, ale o to lepšie, ak ňou partnerku prekvapíte. Efektom budete potešení obaja.

Dotyk je viac ako tisíc slov

Masáž penisom nemá presné postupy ani inštrukcie, ale je príjemná ako pre ženy, tak aj pre vás. Jedinou podmienkou je dosiahnutie vzrušenia, ale to v dvojici, ak ste zamilovaní, nie je žiadny problém. Potom stačí trochu lubrikačného gélu, aby sa penis kĺzal po tele partnerky a nielen do vagíny. Veľkou výhodou je, ak si pustíte príjemnú hudbu a navnadíte sa na erotiku uvoľnenou atmosférou.

Začnite vzájomnou masážou

Ako začať? To je častá otázka a preto začnite tak, ako to už poznáte. Napríklad tým, že partnerka vám chytí penis alebo ho začne dráždiť nohami. Lenže v tomto bode prejdete od jej aktívnej fázy k vašej aktivite. Ako to bude vyzerať? Jednoducho tak, za prejdete vyššie na jej stehná. Penisom jej príjemne prejdete po pokožke. Spredu, zozadu, pokojne sa dostaňte aj na zadok. Vám takéto kĺzanie po tele umožní udržať značnú mieru erekcie, pretože stále dochádza k vzrušovaniu a ani partnerke nebude dotyk s penisom ľahostajný.

Skúste to aj na prsia a bradavky

Prsia a bradavky majú ženy veľmi citlivé a rovnako aj váš penis je nesmierne citlivý. Preto je v rámci milostných ciest často ešte obľúbenejšie, ak prsia milenky budete masírovať penisom a žaluďom ako rukami. Ide totiž o stred dvoch citlivých a vysoko vzrušivých častí našich tiel. A preto aj výsledok bude veľmi erotizujúci.

Hry s penisom v rámci masáže

Masáž môže mať niekoľko úrovní. Od jemného kĺzania až po niečo drsnejšie. Mnoho žien má rado, ak ich penisom doslova „vyplieskate“ alebo „vyfackáte“ po tvári. Skúste si overiť, či aj vaša partnerka má rada takýto prístup a či jej penis robí dobre. Pre mnoho žien je kontakt s penisom nesmierne vzrušujúci a preto aj masáž po tele, krku a tvári ich dostáva do unikátnych stavov vzrušenia. Spoločne tak objavíte novú komnatu rozkoše, ktorú sa určite oplatí prežiť.