MENU
Menu

Sex a flirt „Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30

Mladá baba má rozhodne chlapovi čo ponúknuť. Lenže nie každý sníva o tom, že bude zaúčať neskúsenú. Investícia do ženy s rokmi a skúsenosťami nemusí byť zlá. Hlavne ak vyzerá často lepšie ako jej dcéra. Pozrite si celebrity, ktoré môžu na hrudi pokojne nosiť známu skratku MCBP, hoci už prekonali päťdesiatku.

„Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30
Jennifer Aniston
Keď sa stala hviezdou seriálu Priatelia, mala 25 rokov a vtedy ho mnohí pozerali práve kvôli tejto šarmantnej blondíne. Mnoho mužov zo sna vykrikovalo meno Rachel. Veľmi rýchlo sa stala sexsymbolom a ostalo jej to aj o dvadsaťpäť rokov neskôr.

FOTO: Najmladšia MILF-ka? Claudia má len 29 rokov a ohuruje krivkami

Má päťdesiat, ale tá postava, vyžarovanie a charizma sú podmanivé. V spodnej bielizni aj bez nej rozhodne nevyzerá na zahodenie.

„Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30
Catherine Zeta-Jones
Nie je tomu ani pár mesiacov, čo si táto kráska vo veku bola obhliadnuť slovenské Tatry a možno aj pár slovenských chlapcov, keďže Michael Douglas už má najlepšie časy na filmovom plátne (a zrejme aj v posteli) dávno za sebou.

Čo vás naučí staršia žena o sexe? Nie je toho málo

Pravdou je, že aj keď tento pár na Slovensko prišiel inkognito, za Catherine sa obrezalo niekoľko mužov, ktorí by mohli byť jej synmi. A právom.

„Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30
Gwen Stefani
Nedá sa uveriť, že speváčka už oslávila okrúhlu päťdesiatku. Veď tie prsia by sme chceli vidieť všetci. Sladká blondínka s dušou rockerky, ktorá akoby nestarla. Rovnako ako jej pesničky.

„Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30
Cate Blanchett
Možno je to prirodzená genetika, možno estetické vylepšenia, ale mať takúto maminu po boku by rozhodne prijali aj mnohí dvadsiatnici, ale ako frajerku. Vzhľadom na jej osobný život by mladého zaja dokázala naučiť naozaj mnohému.

„Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30
Jennifer Lopez
Dobrá z každej strany. A že päťdesiatnička. Toto latino žihadlo je neskrotnou divou šelmou. Tie nohy, ten zadok, tie prsia.

Páčia sa vám MILF-ky? Poznáme váš psychologický profil

Ak pri pohľade na túto ženu povie mladý chalan, že je na staršie, tak mu dokonale uveríme. Pretože je to ikona a sexsymbol všetkých generácií.

„Maminy“ päťdesiatničky, ktoré vyzerajú na 30
Pauley Perrette
Čerstvá posila NCIS už nie je najmladšou, ale stále šťavnatou. Obsadiť túto babu pred kameru je vždy zárukou úspechu. Prečo? Pretože otcovia so synmi sledujú dej so zatajeným dychom, keď vstúpi na scénu v sexy kostýme.

DISKUSIA
28.10. 2019 20:00
Diskusia