MENU
Menu
Bočné vzrušenie - váš chlap nech sa znova postaví vedľa postele, na ktorú si vy ľahnete tak, aby ste mali čo najlepší prístup k jeho penisu. Používajte ruky a jazyk, zatiaľ čo on sa môže pohrať s vašimi prsíčkami. Keď uvidí, aká ste vzrušená, navnadí sa ešte viac.

Sex a flirt Malý penis? Takto ženu presvedčíte, že máte velikána

Žiadna žena nechodí do postele s pravítkom. To je vaša nesmierna výhoda. Žiadna nebude ani pri svite sviečok, či nočnej lampy brať miery vášho prirodzenia. Preto môžete vlastnou šikovnosťou aj menší nástroj predstaviť ako mega kanón na rozkoš.

Poriadne ju zahrejte
V snahe vyhrať prvé miesto v súboji o ženské lono, prichádza na pomoc štatistika z Kinseyho inštitútu. Práve tu sa zaoberajú od rána do večera sexom a prinášajú na svetlo sveta nové zistenia. Tie potešia aj mužov, ktorí nemajú intímnu genetiku po predkoch z Afriky. V štúdii týkajúcej sa ženskej rozkoše vyplynulo, že veľkosť je dôležitá len vtedy, ak žena nie je dostatočne vzrušená. Ak má vagínu prekrvenú, telo vzrušené, tak potom stačí simulácia správnych bodov, len v hrúbke tri až päť centimetrov. No a toľko určite nazbierate. Preto platí základ dlhá predohra, kvalitný orálny sex, intímna hra a sex až na záver. Vtedy bude uspokojivý.

Hlbšie polohy
Sú polohy, ktoré sa hodia pre mužov, ktorí majú nadpriemer, aby im polovička neplakala bolesťou. No a to sú práve tie, ktoré vy vynecháte, pretože tie dokážu dĺžku penisu výrazne skresať. Ak máte menší penis, zapamätajte si zlaté dobré tipy. Misionár. Ale s tým, že partnerke dáte malý vankúšik pod zadok. Zdvihnete jej tak panvu a ona bude mať pocit, akoby ste o pár centimetrov pribrali. Ďalšou polohou tvárou v tvár je tá, keď jej vyložíte nohy na svoje plecia. Do tretice sa hodí, ak ona bude na vás jazdiť. No a je tu aj poloha odzadu. V nej je prienik veľmi hlboký.

Pomôžete si rukami
Ani pri sexe nie je odveci vedieť používať ruky správne. Ide to dvoma spôsobmi. Napríklad pri sex odzadu žene začnite simulovať klitoris. Tým pádom úplne statí prehľad o tom, čo jej robí tak dobre. Jej lono totiž zachváti vlna rozkoše. Ale aj pri klasickom misionárovi, alebo iných polohách si môžete pomôcť stimuláciou klitorisu.

Pridajte zadok
Opäť to budú ruky, ale tentoraz prsty použijete trochu odvážnejšie. Mnoho žien sa análnemu sexu bráni. Avšak prstom nepohrdnú. Dobre vedia prečo. Dráždenie nervových zakončení v konečníku prináša blaho. Preto ak budete pri milovaní myslieť na zvýšenie rozkoše, prstami sa môžete dostať k masáži análneho otvoru. Pre odvážnejšie dvojice je tu možnosť milovania pri súčasnej simulácii análneho otvoru. To môže byť prstami aj erotickou pomôckou. Takáto dvojkalibrovka ženu uspokojí absolútne viac, než veľký penis.