Urobte si zoznam „Áno, Nie, Možno“

Výhodou tejto praktiky je, že sa dá prakticky stále inovovať a vylepšovať. Na zoznam môžete pripisovať stále nové sexuálne výzvy a inovácie. Založte si zoznam intímnych praktík, ktoré by ste chceli s partnerkou zažiť, aké len možno, a ktoré radikálne nie. Nemusíte napísať všetko hneď, práve naopak. Zoznam môžete založiť s pár položkami a postupne doň dopisovať. O to to bude väčšia zábava, ktorá nikdy neskončí.

Porozprávajte si fantázie

Ak už máte zoznam, porozprávajte sa o ňom.  Vytvorte si tichý, pohodlný a súkromný priestor pre dvoch. Je jedno kto začne, striedajte sa v rozprávaní. Predstavy nemusia byť veľmi prepracované. Stačí povedať, že si vo fantázii napríklad predstavujete sexi zdravotnú sestru, za ktorú sa prezlečie. Nebojte sa počiatočnej nešikovnosti, hlavne sa spoznávajte.

Hry s teplotou

Ľudské telo veľmi intenzívne reaguje na zmeny teploty. A zmeniť teplotu viete prakticky na počkanie. Najefektívnejšie je samozrejme pohrať sa s ľadom. Zistite ako reaguje na kocku ľadu partnerkine brucho, bradavky alebo klitoris. A môžete si kocku aj vymeniť. Zážitok, ktorý padne skvele hlavne počas teplých dní.

Putá

Patria k povinnému inventáru spálne. Ako sa hovorí, kto ich neskúsil, nemá ani poňatia, koľko rozkoše môže priniesť drsný sex. Spútať môžete partnerke ruky, alebo ju pripútať o posteľ. Prípadne sa nechať zatknúť ňou. Možností je na každý večer viac ako dosť.

Zapojte vlasy

Vlasy považujú ženy za svoju korunu krásy. Preto nemajú príliš v láske, ak ich po vlasoch hladkáte. No po zotmení je to už niečo iné. Jemné potiahnutie za vlasy je pre ženy príťažlivé a takýmto korením sa dajú vylepšiť prakticky všetky polohy od misionára až po sex odzadu, ktorý bude razom živočíšnejší.