Tisíce libier za smrť
Amanda má 44 rokov a pre chlapov, ktorí sú radi drvení, dusení, alebo sa s ňou jednoducho radi nechajú vidieť je top úlovkom. Ako hovorí, fetiš modeling je zvláštny biznis a počas svojej kariéry dostala niekoľko skutočne bizarných ponúk.

Istý muž jej napríklad ponúkol 40-tisíc eur, aby si naňho ľahla a zadusila ho. Amanda pochopiteľne odmietla.

Napriek povahe svojej práce údajne nikdy nedopustila, aby medzi ňou a jej klientmi došlo k sexuálnemu styku. Dokonca sa nikdy ani nevyzliekla a priznáva sa, že medzi fetiš modelkami patrí k puritánkam. Mužom vraj dvíha sebavedomie, keď kráčajú s ňou po boku ulicami.

Lieta po celom svete
Amanda sa modelingu venuje už od štrnástich, no v puberte rýchlo vyrástla a pribrala a prišla o všetky ponuky. V roku 2003 však objavila svet, v ktorom malí muži milujú veľké ženy. Do sveta fetiš modelingu ju vraj zlákala kamarátka, ktorej je za to dodnes vďačná.

Ako vraví, zbožňuje svoju prácu a je rada, že môže mužov potešiť. Navyše rada cestuje, takže v súčasnosti lieta po celom svete a obšťastňuje svojich klientov.

Na druhej strane je však smutná, pretože si nevie nájsť stáleho partnera, ktorý by ju priťahoval. Má rada menších mužov, no s klientmi si zásadne nezačína a toho pravého zatiaľ nenašla. Ak teda máte radi pomerne neštandardné modelky a ste single, skúste sa jej ozvať. Možno budete mať šťastie.