Je to po prsiach hlavné centrum nášho záujmu o ženu a preto nie je dobré podceňovať aj praktické informácie o tomto území. Veď sa tu skrýva nesmierna zásoba sexepílu. Ženský zadok skrýva mnoho výziev aj záhad, ale netreba si zabudnúť chrániť aj zadok vlastný. Poďte ho s nami prelúskať.

Kto je chlap, mal by toto vedieť o ženskom zadku
Použite detské obrúsky
Niekedy nemáte poruke toaletný papier a najmä pri výletoch do prírody hrozí, že budete nepríjemne prekvapený. Použite detské obrúsky. Na jemnú pokožku zadku sú to pravé orechové a sú vynikajúco skladné. Majte vždy nejaké nablízku. Partnerka ich ocení viac ako švajčiarsky nožík.

Toto je zadok a predok štvornásobnej matky! Spoznávate známu modelku?

Stop čítaniu na záchode
Ak ste mali okolo misy mnoho časopisov, prípadne aj krížovky, vyneste ich a upracte. Čítanie na záchode spôsobuje hemeroidy. Dôvodom je reflex, v rámci ktorého podvedome tlačíme, aj keď z nás nič nevychádza. To je príčina, ktorá preťažujú cievy a tvoria sa hemeroidy. Čítať môžete aj inde, pre váš zadok to bude bezpečnejšie.

Análny sex nebolí
Pravidlo, ktoré si treba zapísať za uší a pripomínať ho vždy partnerke, keď bude chcieť mať námietky. Mužský penis nie je ani tak veľký ako exkrement, ktorý partnerka každé ráno vytlačí. Trochu lubrikácie s citom a máte o zábavu postarané.

Kto je chlap, mal by toto vedieť o ženskom zadku
Konečník je hygienickejší ako vagína
Môžete ho lízať aj si užívať anál, hrať sa s ním koľko len chcete. Podmienkou je, aby sa partnerka dokonale vyčistila. Pretože v tomto prípade nie je možné, aby v konečníku čokoľvek nepríjemné zostalo. Okrem čistej pokožky. Naproti tomu vo vagíne sa to len tak hemží baktériami. Ak si potrpíte na čistotu, požiadajte partnerku nie o ruku, ale o umytý zadok.

Zdravé baby
Ženy s väčším zadkom sa štatisticky dožívajú vyššieho veku. Hrozí im dokonca menej kardiovaskulárnych ochorení. Nehovoriac o tom, že si máte čo pohladkať a aj pri polohách odzadu je lepšie narážať na vankúš, ako na kosti.

Ženy si zadok všímajú zo všetkého najviac
Nielen ten svoj, ale najmä chlapský. Pohľad do očí okamžite striedajú s pohľadom na vaše pozadie. Môžete si byť istý, že práve zadok je to, čo babu na chlapovi osloví omnoho viac, ako nadutý rozkrok na nohaviciach. Skúste robiť drepy a uvidíte, koľko báb sa s vami zrazu bude chcieť kamarátiť.