Príjemné stlačenie penisu

Stláčanie penisu je jedna z obľúbených masturbačných techník a dokonale ju zúročuje práve krúžok na penis, ktorý sa z pomôcky na udržanie erekcie stal obľúbenou sexuálnou pomôckou aj pre mužov, ktorým, penis stojí na počkanie ako jedľa. Hlavnou výhodou krúžkov je, že pomáhajú pri udržiavaní erekcie tým, že zabraňujú, aby krv opustila erektilné tkanivá v penise, čím sa erekcia predlžuje a posilňuje. Tento tlak spôsobuje aj odlišné a intenzívnejšie pocity pri sexe. Nehovoriac o tom, že správny krúžok stimuluje aj klitoris partnerke, no a potom začína dokonalá zábava. 

Super veci vznikajú pod tlakom

Poznáte to možno aj z bežného života, že občas tlak pomôže dostať zo seba to najlepšie. Trochu tlaku na penis znamená, že všetko bude citlivejšie. Celá oblasť prekrvenejšia a vám bude v partnerke omnoho lepšie, pretože všetko budete cítiť intenzívnejšie. Aj orgazmus samozrejme. Preto už dávno krúžky na penis nie sú len pre mužov, ktorý sa boja, že im penis nevydrží byť tak dlho tvrdý, ako by vyžadovala partnerka. Práve naopak. Tí, čo sa o svoju erekciu báť nemusia, využívajú tieto násady len v mene slasti.

Okrúžte si aj semenníky

Nielen penis je veľmi citlivý, ale aj miešok a semenníky. Pozná to každý muž, ktorého sa žena dotkne práve tam, keď je zrovna v nej. Krúžky na penis si niektorí muži dávajú až za semenníky, čím sa aj tie stávajú omnoho citlivejšie a tak sex dostáva úplne novú mieru pôžitku. Len smelo, vyskúšajte, ale pozor, nie dlho. Používanie krúžkov na penis nie je vhodné, ak vás čaká sexuálny maratón. Pretože udržiavať tkanivá dlhodobo pod tlakom môže spôsobiť bolesť aj poškodenie. Preto aj pôžitok dávkujte s rozumom. 

Istejší milenec

Krúžok na penis môže mať mnoho podôb. Dokonca existujú silikónové násady ktoré môžete nosiť pokojne vo vrecku a využiť v pravej chvíli. Stanete sa úplne suverénnym milencom. Nielenže vydržíte dlhšie, sex si viac užijete, správne nasadený krúžok, alebo model s výstupkami, uspokojí aj partnerku omnoho lepšie ako len penis. Takže vlastne vďaka jedinej pomôcke budete všetci spokojnejší.