Misionára dajte na novú úroveň

Netreba klamať samého seba, že váš život je na sexuálne polohy bohatý ako nemecký porno film. Väčšina z nás síce spraví pár pokusov na isté obohrané polohy, ale skončíme v misionárovi. No tu môžete ukázať svoju silnú stránku. Zdvihnite žene lono. Nadvihnete ju dlaňami alebo jej dáte pod zadok vankúšik. Šepkajte jej milé slová, alebo drsnejšie. Podľa toho, ako to má rada. A hlavne, skúste ju jemne škrabať po tele. Miesto si vyberte, môžete ho meniť. To začne skutočná zábava.

Dajte si sex o preteky

Hovorí sa tomu aj rýchlovka, ale nie je to celkom tak pravda. Sex o preteky je snaha dosiahnuť vyvrcholenie v čo najkratšom čase. Pozor, nekričte, že ste vyhrali, ak máte orgazmus prvý a partnerka smutne pozerá do stropu. Cíti sa tak dvakrát porazená. Za úspešnú hru sa pokladá až čas, keď ste uspokojení obaja. A to už si vyžaduje trochu viac námahy aj dĺžky trvania. Samozrejme časom môžete dobu hry skresávať.

Vytvorte si teplé svetlo

Dnes to už robí málokto, ale skúste pri sexe osvetlenie poctivým plameňom sviečok. Výsledkom bude omnoho rozpálenejšia partnerka. Prečo? Pretože to bude niečo úplne iné ako sex potme alebo pri svetle žiarovky. Tma nie je vzrušujúca, svetlo zasa ani za mak intímne. Ak pridáte sviečky, farba tiel bude úplne iná. A rovnako aj tiene. Akoby ste zrazu boli niekde úplne inde ako doteraz bývate a to poznačí aj vaše sexuálne uspokojenie a radosť z neho.

Vadí - nevadí

Oprášte si spomienky na prvé hry s erotickým nádychom, kam táto rozhodne patrí. Vadí - nevadí je kultová záležitosť, prostredníctvom ktorej sa mnohí dostali k prvej puse. No a v prípade, že už nejaký čas súložíte a vidíte medzi vami nudu, poď ho na túto hru. A čo bude predmetom, keď je už prvá pusa za vami? No predsa objavovanie nových erotických hier, prvkov a experimentov. Niekedy padne dosť vzrušujúco aj realizácia trestov. Nikdy nie je zlé oprášiť dobré zvyky mladosti.